SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Postprzez KRL » niedziela, 24 marca 2019, 17:15

Ostatnimi czasy zajmowały mnie głównie samoloty więc dla odmiany wyjąłem z szafy "wiatraczek" od Hasegawy w skali 1:48

Model śmigłowca SH-3 Sea King, myślę że model jest dość dobrze wszystkim znany należy do dość łatwych do złożenia choć oszklenie mogło by być zdecydowanie lepiej spasowane z drugiej strony jeszcze nie spotkałem modelu śmigłowca by ten element był faktycznie łatwy do montażu.

Największy problem miałem z malowaniem modelu ponieważ żadna z proponowanych przez producenta wersji nie przypadła mi do gustu.
Więc rozpocząłem przeszukiwanie netu by odszukać coś co mi się spodoba. Wybrałem trzy malowania i jedno z nich trafiło na ten konkretny model w przyszłości pojawią się zapewne pozostałe dwa.

Plany na malowanie także miałem od początku precyzyjne ma być miejscami wyblakły nie co już zmęczony.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 24 marca 2019, 17:41

Moim zdaniem pięknie ci wyszły te podmalówki i zmęczenie powłoki (znów pędzel jak przy c 160?). Świetny śmiglak.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Postprzez KRL » niedziela, 24 marca 2019, 17:44

astarott napisał(a):Moim zdaniem pięknie ci wyszły te podmalówki i zmęczenie powłoki (znów pędzel jak przy c 160?). Świetny śmiglak.


Dokładnie tak, suchy pędzel i przecieranie. Na fotce wykonanej w połowie prac lepiej to będzie widać, zresztą ciekawe jak światło studyjne zmienia odcień kolorów.

Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Postprzez Ralf_S » środa, 10 kwietnia 2019, 19:47

KRL napisał(a):....

Obrazek


No wiesz....
Kryptoreklama "konkurencji" :D
To jakby TVP1 TVN reklamował :twisted:

Jeszcze tak fajnie sponiewieranego Sea Kinga nie widziałem!!
Pozdrawiam
Ralf_S
Avatar użytkownika
Ralf_S
 
Posty: 1278
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 00:43
Lokalizacja: Częstochowa

Re: SH-3 Sea King Hasegawa 1:48

Postprzez Aleksander » środa, 10 kwietnia 2019, 19:50

Fakt - bardzo fajnie "zmęczony".
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości