Poly Cap

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Poly Cap

Postprzez luck1985 » sobota, 23 sierpnia 2014, 06:13

Kupiłem model Tamiyi 35299-Pz.Kpfw II. W pudełku nie było "oringów" tzw. poly cap.
Uderzać do importera(pewnie mnie zleje) czy wklejać koła bez tego? Instrukcja podaję żeby tylko wkładać bez kleju.
Ktoś tak miał? Foty podglądowe zestawu na mojehobby również nie ukazują dwóch paczek tych oringów- na necie widziałem preview i tam były dwie paczki z tymi capami.
Pytam o wklejanie bez tego, bo nie miałem takiej syt., a ktoś może już tak kleił.
Avatar użytkownika
luck1985
 
Posty: 424
Dołączył(a): niedziela, 20 grudnia 2009, 19:28
Lokalizacja: Poznań

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Poly Cap

Postprzez Greif » sobota, 23 sierpnia 2014, 13:48

Cześć
Możesz wkleić bez ,nie będą ruchome ale chyba nie masz zamiaru jeździć po dywanie? ;) Ewentualnie poszukaj rurki zbliżonej średnicy i możesz ją wkleić w miejsce gumowych tulejek. Bez rurki możesz mieć kłopot z poprawnym wklejeniem kół (pion).
Pozdrawiam
Greif
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Motherwell/Scotland

Re: Poly Cap

Postprzez luck1985 » sobota, 23 sierpnia 2014, 15:23

Poradziłem sobie po swojemu :P
Miałem w złomie pozostałości po T-72.
Ścięte to odpowiedniej wysokości, pozostał problem średnicy. 1/4 wycięta, zaciśnięta i jak znalazł.


Po prawej org taki jaki powinien być.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
luck1985
 
Posty: 424
Dołączył(a): niedziela, 20 grudnia 2009, 19:28
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości