Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez GUDMUNDUR » sobota, 18 października 2014, 23:24

Ajdacho napisał(a):Trochę pokręciłeś z tymi silnikami i energią, ale wiesz,że któryś kościół dzwoni

W sumie nie widzę różnicy między moją wypowiedzią a Twoją . Nie jestem związany z lotnictwem tak jak Ty (widzę mundur w avatarze) i użyłem języka szarego człowieka . Może nie zwróciłeś uwagi na cudzysłowia . Jedynie ocena zużycia paliwa jest różna dla nas obu . Ale tym raczej się żadna firma lotnicza nie za bardzo chce się chwalić , żeby podeprzeć moją wypowiedź tabelami porównawczymi . A jeśli masz pewność co do oceny paliwożerności to możesz zgłosić aktualizację (pierwsze z brzegu i najpopularniejsze) chociażby do Wikipedii . Ja to przeczytałem na angielskiej stronie o śmigłowcach ale widzę , że polskojęzyczna Wikipedia także podaje to w informacji o silnikach turbowałowych .
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...

Reklama

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez Ajdacho » niedziela, 19 października 2014, 09:58

GUDMUNDUR napisał(a):
Ajdacho napisał(a):Trochę pokręciłeś z tymi silnikami i energią, ale wiesz,że któryś kościół dzwoni

W sumie nie widzę różnicy między moją wypowiedzią a Twoją . Nie jestem związany z lotnictwem tak jak Ty (widzę mundur w avatarze) i użyłem języka szarego człowieka . Może nie zwróciłeś uwagi na cudzysłowia . Jedynie ocena zużycia paliwa jest różna dla nas obu . Ale tym raczej się żadna firma lotnicza nie za bardzo chce się chwalić , żeby podeprzeć moją wypowiedź tabelami porównawczymi . A jeśli masz pewność co do oceny paliwożerności to możesz zgłosić aktualizację (pierwsze z brzegu i najpopularniejsze) chociażby do Wikipedii . Ja to przeczytałem na angielskiej stronie o śmigłowcach ale widzę , że polskojęzyczna Wikipedia także podaje to w informacji o silnikach turbowałowych .


Hello

Gudmundur, spoko, jeśli Cię uraziłem -sorki. Nie brnijmy w takie wypowiedzi.

Liczy się dobrze zrobiony model, i to jest główny wątek tego posta ;o)

Jak to mówi stare polskie powiedzenie: każdy wie swoje i każdy ma swoją rację :)
Z pasją przez życie!

http://www.herculesiii.poznan.pl/
Avatar użytkownika
Ajdacho
 
Posty: 46
Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2014, 19:22

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez GUDMUNDUR » niedziela, 19 października 2014, 16:10

Ajdacho napisał(a):Gudmundur, spoko, jeśli Cię uraziłem -sorki.

Nie , nie , nie o to chodzi :D . Ja wychodzę z założenia , że jeśli są dwie nie pokrywające się opinie to do dobrego zwyczaju należy dojść do jednej dobrej . Po to żeby chociażby następny nie błądził . Pożyteczna praktyka po prostu a i ucząca dyskusji .
Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez Paweł Czarnocki » piątek, 19 grudnia 2014, 22:22

A tak całkiem serio : czemu jedna łopata jest cała żółta ?
Zakup w MARTOLI portfela nie boli.
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez nobie1973 » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 02:48

Piękny model :shock: .
Kiedyś popełniłem ten sam ale w 1:72 i też wypust Italieri.
Moje gratulacje !
Pozdrawiam:
Norbert Czajkowski

Lotnictwo w moim obiektywie: http://www.fotosik.pl/u/nobie1973/album/773218
Avatar użytkownika
nobie1973
 
Posty: 560
Dołączył(a): czwartek, 25 września 2008, 19:46
Lokalizacja: Londyn

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez Robert PL » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 17:39

Paweł Czarnocki napisał(a):A tak całkiem serio: czemu jedna łopata jest cała żółta ?

Tak na serio, to nie wiem, czemu jedną łopatę malowali na żółto. Widocznie były jakieś powody.



Korzystając z okazji...

Dziękuję za głosy, zarówno na foto tygodnia, jak i na foto miesiąca.

Przyznam, że nie spodziewałem się takiego przez Was wyróżnienia. :D
Avatar użytkownika
Robert PL
 
Posty: 175
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2012, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Westland Wessex HU-5 Italieri 1/48

Postprzez Paweł Czarnocki » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 19:21

Robert PL napisał(a):Dziękuję za głosy, zarówno na foto tygodnia, jak i na foto miesiąca.

Przyznam, że nie spodziewałem się takiego przez Was wyróżnienia. :D


Twój model zasłużył na te wszystkie achy i ochy . Jest bardzo ładny. Kawal solidnej modelarskiej pracy. No i takie efekty, że trafił "na główną". Wysoko podniosłeś poprzeczkę. Czekamy na kolejne cacuszko ......
Zakup w MARTOLI portfela nie boli.
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości