Warszat zbiorczy- pancerka US Army.

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Warszat zbiorczy- pancerka US Army.

Postprzez TojamoriS » środa, 27 maja 2015, 19:15

Kilka najświeższych spraw.
Prace nad modelami cały czas trwają, część jest już pomalowana na kolor podstawowy. Możzna powiedzieć, że każdy jest w innym stoniu zaawansowania. Kilka zdjęć na szybko tego co już pomalowane i tego co najmłodsze w kolekcji:
M5 Stuart
Obrazek
pomalowany Pactrą A30, gąsiennice zrobione właściwie już na gotowo. Zostały narzędzia, naklejki, brudzenie i zastanowić się nad jakąś dioramką.
M10 Volwerine
Obrazek
Prace na tym samym etapie co w Stuarcie. Walczymy.
T3 Christie.
Taki pokrak, który jest tak brzydki, że aż ładny Zestaw UM, któy wbrew temu co można znaleźć na YT i w sieci jest jak najbardziej składalny i wychodzi całkiem fajnie. Do tego amerykański, więc jak najbardziej w moim zainteresowaniu. Spiłowałem nity po bokach, przerobiłem kopułkę kierowcy i dorobiłem płytki pod wizjery na wieży i na kopułce kierowcy. Oprócz tego dorobiłem paski naad błotnikami, rury wydechowe, zaczepy z tyłu kadłuba i cztery pręty na płycie nad silnikiem. Model tak wygląda na chwilę obecną. Chcę jeszcze wyciąć otworki w wizjerach, być może zrobię nitowanie na wieży, jak tylko znajdę jakiś dobry sposób. Po Surfacerze będzie pomalowany MrHobby H81 Khaki.
Obrazek
M3 Stuart
Pomalowany Surfacerem 1200. Dzisiaj dostanie główny kolor Vallejo 71.011 Armour Green rozjaśniony białą Pactrą. Potem gąski, narzędzia, kalki itd.
Obrazek
Dorobiłem przewody do reflektorów i w zasadzie tyle, bo za dużo przy nim nie trzeba robić.
CDN...
The ebb and flow of the Atlantic tides, the drift of the continents, the very position of the sun along its ecliptic. These are just a few of the things I control in my world
Avatar użytkownika
TojamoriS
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 4 lutego 2015, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości