[K] Eurofighter Trumpeter skala 1:32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

[K] Eurofighter Trumpeter skala 1:32

Postprzez KRL » sobota, 23 lipca 2016, 19:57

Model samolotu pokazowego i nie co inny od moich ostatnich modeli wykonany w pełni z zestawu Trumpetera bez żadnych dodatków.

Sam model jest przyzwoicie spasowany niestety merytorycznie trochę mu brakuje do Eurofightera jednak w porównaniu do modelu Revella jest wprost genialny.

Tyle w kwestii wstępu nie ma sensu rozpisywać się bardzo lepiej oglądać :->

Oczywiście jeżeli będziecie mieć pytania dotyczące zestawu czy budowy chętnie odpowiem.

Oryginał:

Obrazek

Miniaturka ;o)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I tyle w kwestii Eurofightera.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: [K] Eurofighter Trumpeter skala 1:32

Postprzez ESP » sobota, 23 lipca 2016, 20:55

No i super 8-)
pobrudzony w sam raz :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ESP
 
Posty: 113
Dołączył(a): niedziela, 22 listopada 2015, 19:59

Re: [K] Eurofighter Trumpeter skala 1:32

Postprzez Kuba P. » poniedziałek, 25 lipca 2016, 01:17

KRL napisał(a):Sam model jest przyzwoicie spasowany niestety merytorycznie trochę mu brakuje do Eurofightera jednak w porównaniu do modelu Revella jest wprost genialny.


Mógłbyś proszę troszkę konkretniej? Mam 1:32 Revella i zależy mi na dobrym modelu Typhoona GR4 - chiński model lepszy od niemieckiego?
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: [K] Eurofighter Trumpeter skala 1:32

Postprzez KRL » poniedziałek, 25 lipca 2016, 07:30

Kuba P. napisał(a):
Mógłbyś proszę troszkę konkretniej? Mam 1:32 Revella i zależy mi na dobrym modelu Typhoona GR4 - chiński model lepszy od niemieckiego?


Owszem w tym wypadku Chińczyk jest lepszy i to znacznie lepszy.
Pomijając kwestię braku na modelu Revell'a linii podziału na powierzchniach skrzydeł i stateczniku pionowym to największym problemem jest spasowanie tego modelu jest bardzo słabe szczególnie między kadłubem a skrzydłami. Spasowanie wlotu powietrza i oszklenia kabiny nawet nos nie do końca pasuje do reszty.

Oczywiście model Trumpka także ma swoje wady ale pod względem spasowania jest to zupełnie inna jakość. Wadą Trumpka jest brak szczegółów w obrębie kabiny a dokładniej tuż za fotelem pilota ten element jest płaski tu Revell wypada lepiej. Niestety ta jedna rzecz nie zmienia faktu że do dziś twierdzę że mimo iż zapłaciłem za model Revell'a tylko 120zł to były bardzo marnie wydane pieniądze.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zbigi10000 i 29 gości