Panzerjager /Dragon/ 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez Dorotka » czwartek, 8 grudnia 2016, 22:16

ewpiga napisał(a):....
Dorotka napisał(a):....


Spoko, choć teraz jak patrzę na to zdjęcie od lewej strony to całość (koc, hełmy i co tam jeszcze jest) wygląda jakoś sztucznie (dla mnie) w porównaniu do reszty. Od prawej bardzo fajnie - reflektor tylko zaczął w niebo świecić, a teraz światła ostro kontrolują!

8-)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31

Reklama

Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » piątek, 9 grudnia 2016, 23:49

Nie mam talentu do kocyków i zazwyczaj korzystam z zestawów zrobionych profi. Niestety wyszły do innego modelu więc pozbierałem jakieś odpadki i wyszło jak wyszło..ale przeróbka woreczków, przyznasz, jak na amatora udana. ;o) Reflektorek?..mandatu nie dostanie. :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez Dorotka » sobota, 10 grudnia 2016, 00:12

ewpiga napisał(a):Nie mam talentu do kocyków i zazwyczaj korzystam z zestawów zrobionych profi. Niestety wyszły do innego modelu więc pozbierałem jakieś odpadki i wyszło jak wyszło..ale przeróbka woreczków, przyznasz, jak na amatora udana. ;o) Reflektorek?..mandatu nie dostanie. :)....


Tak jak napisałem wcześniej całość się według mnie świetnie komponuje. Co do reflektora to faktycznie raczej kierowcy mandatu nie wlepią, choć w jednym "szkło" wystaje...
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » niedziela, 11 grudnia 2016, 18:24

jeszcze raz, szary filtr z Humbrola,

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » poniedziałek, 12 grudnia 2016, 14:22

Dorotka napisał(a):*

Model gotowy. Dziękuję za merytoryczną krytykę i słuszne uwagi dotyczące błędów jakie na modelu popełniłem. Te wskazówki pozwolą mi uniknąć ich w przyszłości.
Dzięki też ludziom, którzy odczuwają uporczywą konieczność pisania bzdur, które nie posiadają sensownych rad, czy propozycji rozwiązań jakiegoś problemu.
bohdanie, ubawiłem się…inspirowałeś mnie, aż mi szkoda, że „mod” tutaj pozamiatał.

Obrazek
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez bohdan » poniedziałek, 12 grudnia 2016, 22:34

ewpiga napisał(a):Dzięki też ludziom, którzy odczuwają uporczywą konieczność pisania bzdur, które nie posiadają sensownych rad, czy propozycji rozwiązań jakiegoś problemu
Avatar użytkownika
bohdan
 
Posty: 301
Dołączył(a): sobota, 29 sierpnia 2015, 23:03

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez ewpiga » wtorek, 13 grudnia 2016, 11:29

bohdan napisał(a):
ewpiga napisał(a):Dzięki też ludziom, którzy odczuwają uporczywą konieczność pisania bzdur, które nie posiadają sensownych rad, czy propozycji rozwiązań jakiegoś problemu

Choćaż raz się ze mną zgadzasz.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Panzerjager /Dragon/ 1:35

Postprzez bohdan » wtorek, 13 grudnia 2016, 23:45

Tak
Avatar użytkownika
bohdan
 
Posty: 301
Dołączył(a): sobota, 29 sierpnia 2015, 23:03

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości