tuning Mr. Just Cjanoacryl z pędzelkiem od Gunze

FAQ - prawdy objawione. Najczęściej zadawane pytania, porady, tematy związane generalnie z modelarstwem redukcyjnym. Forum moderowane, posty będą oczekiwały na akceptację przez Moderatorów lub Administratorów.

tuning Mr. Just Cjanoacryl z pędzelkiem od Gunze

Postprzez iras67 » wtorek, 5 sierpnia 2008, 15:32

Kupiłem ten klej ze względu na aplikator zrobiony z pędzelka, moda i praktyczna sprawa :mrgreen:
Obrazek
Jednak sam pędzelek ku mojemu zaskoczeniu jest wielgachny i raczej budzi pewne rozczarowanie po otwarciu
Cena prawie 30 zł ,ilość 4g :( jednak sam system zakrętki i materiały użyte do produkcji rekompensują pozostałe wady
Pozostaje uszczuplić pędzelek i tu wystarczy skalpel i parę przycięć wokół osi ,wcześniej zanurzyłem pędzel w Debonderze
Obrazek
skalpel wprowadzam pomiędzy włosy i po kolei odcinam odginając na zewnątrz , odcięte włosy zostawiam w razie zniszczenia zagięcia mogę naprawić
Obrazek
zostawiłem dosłownie 5 włosków do klejenia detali wystarczy, nawet się zastanawiam nad zmniejszeniem ilości :P .
oprócz zakrętki klej posiada opakowanie z zamknięciem strunowym do przechowywania po użyciu.
Obrazek
klej do drobiazgów średnio gęsty ,po zużyciu na pewno zaleję jakimś podobnym tańszym :P
Polecam klej i tuning.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 00:55
Lokalizacja: Dębica

Reklama

Re: tuning Mr. Just Cjanoacryl z pędzelkiem od Gunze

Postprzez mnak24 » wtorek, 14 maja 2013, 14:15

Ciekawy pomysł, kiedyś spotkałem się z Ca w pędzelku w jakimś budowlańcu- 10g, za 10 zł. szkoda, że nie pomyślałem o tym tuningu, firma to chyba pattex, czy topex, tolpex... nie pamiętam ale żółto- czarne opakowanie, polecam skąpcom, dusigroszom i sknerom (czyli takim, jak ja :mrgreen: )
"Nie ten jest mądry, kto nie popełnia błędów. Takich ludzi nie ma i być nie może. Mądry jest ten, kto popełnia błędy nie bardzo istotne i kto potrafi je łatwo i szybko naprawiać."

KW-1 zimowy HOBBYBOSS 1:48 Galeria
Tarpon mk. 1 Italeri + Eduard 1:48 Galeria
Avatar użytkownika
mnak24
 
Posty: 1918
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2011, 21:30
Lokalizacja: Прип'ять/ Brodnica k. Torunia

Re: tuning Mr. Just Cjanoacryl z pędzelkiem od Gunze

Postprzez ariel007 » piątek, 17 maja 2013, 13:00

Niech się rury pną do góry...
In thrust we trust!
ariel007
 
Posty: 199
Dołączył(a): niedziela, 29 sierpnia 2010, 18:09
Lokalizacja: Wawer


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości