Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderatorzy: malinowski, Adam

Re: Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Postprzez Southampton » sobota, 19 kwietnia 2014, 15:18

Może pokażesz go na festiwalu w Krakowie. Z chęcią zobaczyłbym go na żywo. To trudny model, ale radzisz sobie doskonale.Pozdrawiam. :mrgreen:
Southampton

Reklama

Postprzez shadowmare » sobota, 19 kwietnia 2014, 16:28

Niestety Kraków kompletnie mi nie po drodze. Model nie jest łatwy ale też nie jest mocno trudny. Jakoś tam go składam w całość ;)
shadowmare

Postprzez shadowmare » poniedziałek, 17 lipca 2017, 21:54

Powracam do Fiaciora. Zabrałem się za niego zbyt wcześnie w modelarskiej karierze i sklejałem byle jak. Oderwałem podwozie, i parę zastrzałów i zaczynam "brudną" robotę mającą na celu wyprowadzenie go do akceptowalnego stanu. Idealny już nie będzie ale brak mi w gablocie czegoś dwupłatowego w skali.

Obrazek

Zrobiłem błąd w montowaniu płata z kmami, związany z brakiem fajniejszych malowań. Fiatów BIS w Hiszpanii było mało i naliczyłem tylko 2 pewne egzemplarze na fotach jakie przeglądałem. Znalazłem taki dobrze udokumentowany zdjęciowo samolot więc docelowo go wybieram. Chyba, że ktoś zna coś ciekawszego:

Obrazek

Jest też ujęcie jak stoi w kapciach i taki też będzie mój.
shadowmare

Postprzez shadowmare » piątek, 21 lipca 2017, 12:37

Wyczytałem, że w Hiszpanii demontowano skrzydła z kmami i wstawiano płat bez ze względu na spadek osiągów. W związku z tym szlifierka poszła w ruch i po problemie. Teraz mam do wyboru tysiące świetnych malowań np. coś takiego:

Obrazek

Świetny malunek Wróbla:

Obrazek

Nie mam oczywiście kalek ale coś się wymyśli. Najgorzej będzie z godłem ale małe litery A już znalazłem w składziku a ten korzeń wymaluję z pędzla, nie jest jakiś skomplikowany kształt.
shadowmare

Postprzez Jerry » piątek, 21 lipca 2017, 13:20

Zgloś sie do pepsi Adama. Robi kalki.
Piękna maszyna będzie.
Pozdrawiam
Jerry

Postprzez shadowmare » piątek, 21 lipca 2017, 14:35

Oj nie zapeszaj jeszcze dużo rzeczy może pójść źle :) Nie wiem czy w sumie chcę dodatkową kasę jeszcze w niego inwestować. Jak mi coś nie wyjdzie z oznaczeniami to się może zwrócę do niego.
shadowmare

Postprzez shadowmare » niedziela, 23 lipca 2017, 15:36

Adidasy przyodziane. Walczę z zastrzałami ale z każdą chwilą przybliża się perspektywa malowania. Owiewkę będę musiał samodzielnie zrobić bo przy wycinaniu z bloku pękła, dobrze, że była dwuwymiarowa. Wystarczy wyciąć z kawałka przezroczystego tworzywa jak przy kartonówce.

Obrazek

Obrazek
shadowmare

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat