Mig-29 UB "Kościuszkowski" 1:48 Academy

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: Mig-29 UB "Kościuszkowski" 1:48 Academy

Postprzez nobie1973 » wtorek, 20 kwietnia 2010, 22:05

Jeśli samolot stoi na tzw. stojance, a w instalacji hydraulicznej nie ma ciśnienia to moje powyższe uwagi są aktualne. Jeśli chodzi o to czy jest różnica pomiędzy rozbieraniem samolotu w hangarze czy też na płaszczyźnie postoju to wszystko zależy od potrzeby chwili, rodzaju usterki itp. Normalną praktyką jest wykonywanie wszelkich prac obsługowych na samolocie w warunkach hangarowych, ale czasami życie lub też potrzeba chwili, warunki bojowe itp. przynosi również inne rozwiązania, które nie są ogólnie przyjętym standardem… Przytoczyłem tutaj ogólne zasady dotyczące samolotów, ale niekiedy bywa i tak jak na tych zdjęciach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
nobie1973
 
Posty: 560
Dołączył(a): czwartek, 25 września 2008, 19:46
Lokalizacja: Londyn

Reklama

Re: Mig-29 UB "Kościuszkowski" 1:48 Academy

Postprzez Kuba Galicki » wtorek, 27 kwietnia 2010, 21:13

Kombinuję ostatnio z dyszami. Nie mam za bardzo kasy żeby kupować jakieś mega hiper kosmicznie zdetalizowane dysze airesa, dlatego sam sobie coś tam wymyśliłem... Przy najmniej nie są tak płaskie jak oryginały..

Obrazek
Obrazek

i kilka doświetlonych fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

iceboy, sorry. Nie mam siły odpowiadać. Myślę, że Norbert rozwiał wszystkie twoje wątpliwości.
Co do syrenki, to faktycznie jest blada. Nic na to nie poradzę. Tego już nie poprawię :lol: . Po prostu kalki ch....
Obrazek
Kuba Galicki
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 15 kwietnia 2009, 15:52
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości