Mig-3 Alanger 1:48

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Mig-3 Alanger 1:48

Postprzez Mikołaj Wawer » niedziela, 23 września 2007, 10:40

Witam wszystkich w nowym jak dla mnie dziale. Postanowiłem się oderwać na chwile od pancerki i zrobić coś innego. Mój wybór padł na MIG`a-3 . Model jest taki sobie , nie prezentuje tego, co prezentują nowe modele jednak nadal ma się dobrze i można go z powodzeniem sklejać . Pomalowałem kabinę pilota, w ty momencie musze napisać ze bardzo zawiodłem się na farbach Vallejo. Farba w gule nie przylega do powierzchni odrywa się od pociągnięcia palcem, nie wiem może to wina jej wieku, ale nigdy z Pactrami takiego problemu nie miałem. A teraz zapraszam do oglądania fotografii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mikołaj Wawer
 

Reklama

Re: Mig-3 Alanger

Postprzez Timi » niedziela, 23 września 2007, 10:50

Sklejałem ten modle jakiś czas temu, pamiętam tylko ze miałem przygody z połączeniem skrzydeł z kadłubem bo ICM (ja robiłem za czasów ICMu) wykombinował to wspaniale :-/
Na razie wygląda to fajnie, ale jakieś kabelki od tablicy by sie przydały
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Re: Mig-3 Alanger

Postprzez Mariusz Jarzyna ze Szczec » niedziela, 23 września 2007, 13:03

A czy ktoś ma wiedzę jak wypada porównanie z nowym Migiem Trumpka ?
Avatar użytkownika
Mariusz Jarzyna ze Szczec

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3226
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:29

Re: Mig-3 Alanger

Postprzez Darek Trzeciak » niedziela, 23 września 2007, 15:54

Mikołaj Wawer napisał(a):... bardzo zawiodłem się na farbach Vallejo. Farba w gule nie przylega do powierzchni odrywa się od pociągnięcia palcem, nie wiem może to wina jej wieku, ale nigdy z Pactrami takiego problemu nie miałem.

Przyczynę upatruję w słabym odtłuszczeniu modelu :twisted: Modele zza Buga zwykle miałem wysmarowane jakimś tłuszczem :-/
P.S. czy stosowałeś pod Vallejo podkład?
Pozdrawiam Darek
"Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty." - Josh Billings
***** ***
Avatar użytkownika
Darek Trzeciak
 
Posty: 2216
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 23:23
Lokalizacja: EPWA

Re: Mig-3 Alanger

Postprzez Mikołaj Wawer » niedziela, 23 września 2007, 17:05

nie nie dawałem podkładu ale pactra która malowałem silnik ( w sumie nie wiadomo po co ??) trzyma się idealnie
Mikołaj Wawer
 


Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości