Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Postprzez shadowmare » środa, 2 sierpnia 2017, 16:42

xmald napisał(a):Bardzo fajnie wygląda! Kolorowe kapcie dodają mu uroku :mrgreen:
Jaki masz teraz plan na cieniowanie/modulowanie tego malunku?

Thx. Właśnie jeszcze się zastanawiam. Może tylko rozjaśnienia jakimś białym w poprzek płata.
LR90 napisał(a):Wygląda super. Zakładam, że masz jakąś dokumentację na układ krzyży św. Andrzeja na górze płata. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takiego ich układu na Cr.32 Aviazione Legionaria. Wygląda jakby Ci się przekręciły o 90 stopni.
Zakładam, że mogłeś się sugerować kolorową planszą w "Fiat Cr.32 Aces of the Spanish Civil War" ale już zdjęcie tej maszyny na str. 50 tej samej pozycji trochę przeczy wizji artysty.

Dzięki. Nigdy się nie sugeruję kolorowankami. Patrzyłem na fotki. Krzyże powinny być bardziej rozciągnięte? Być może, ale już tak zostanie. Ciężko zgrać czarne pasy, białe końcówki skrzydeł itp. żeby było na 100% idealnie.
Avatar użytkownika
shadowmare
 
Posty: 1573
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:54

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Postprzez shadowmare » sobota, 5 sierpnia 2017, 16:03

Położyłem kalki (8 od maski do Ki-61). Przydały się pozostałości po Fiacie G.50 - główne numery 3 i 2. 29 na ogonie od P-11 do 48. Godło czyli tą maczugę/gałąź wymalowałem pędzelkiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
shadowmare
 
Posty: 1573
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:54

Re: Fiat CR.32 Silver Wings 1:32

Postprzez shadowmare » środa, 9 sierpnia 2017, 12:41

Avatar użytkownika
shadowmare
 
Posty: 1573
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:54

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości