F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 21 stycznia 2018, 11:11

Że jak dodasz 84 to ci wyjdzie F 100
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4802
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Reklama

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez giberes » niedziela, 21 stycznia 2018, 14:36

artek81 napisał(a):Narazie konto dla zdjęć na imageshack tymczasowe na 29 dni do tego czasu postaram się ogarnąć coś na stałe.

Sprawdź PW
Non omnis moriar, zostanie po mnie parę modeli, które żona wyrzuci.
Avatar użytkownika
giberes
 
Posty: 280
Dołączył(a): niedziela, 22 sierpnia 2010, 19:15
Lokalizacja: Białystok

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez artek81 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:18

Troszeczkę podłubane dalej. Tutaj wklejone 2 części w podwozie:
Obrazek

Oraz wlot powietrza:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia przechowywane na innym serwisie zobaczymy jak będą wyświetlane. Wciąż jeszcze nie do końca fotki wychodzą czasami pstrykam telefonem a czasami lustrzanką ale jeszcze jej nie ogarniam choć mam 10 lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
artek81
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2008, 12:19

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez mickszym » wtorek, 23 stycznia 2018, 18:47

artek81 napisał(a):
mickszym napisał(a):Będę śledził Twój warsztat, bo sam się właśnie zabieram za Hasegawe 1:48, tyle że F-18 ;)

Podeślij linka to też popatrzę :)


Przeżywam inwazję gości na mój dom, więc chwilowo prace wstrzymane, ale w poniedziałek wieczorem założę wątek;)
mickszym
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 2 czerwca 2017, 18:51

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez artek81 » środa, 31 stycznia 2018, 22:27

Udało mi się troszkę znów podłubać. Efekty poniżej:

Uzbrojenie po szlifowaniu i szpachlowaniu green stuff'em:

Obrazek

Obrazek

W instrukcji podają żeby podwiesić to co na drugim zdjęciu aczkolwiek na pudełkowym obrazku myśliwiec jest mocniej naszpikowany uzbrojeniem:
Obrazek

a na ramce z uzbrojeniem pozostały mie jeszcze te 2 grybasy:
Obrazek

Mogę je podwiesić ? bo to coś grube co mam na moich zdjęciach na środku przychodzi pod spód samolotu na środek.

Poza tym znalazłem chwilkę żeby psiknąć fotele pilotów po bokach i kokpity szarym USAF. Psikałem starym chińczykiem ze zjedzonymi O-ringami i było to dość stresujące. Przy próbie na 20 psi szło kiepsko więc podkręciłem do 30 i jakoś udało się wyrzeźbić ale pośladów nie urywa. Dodam że ostatni raz aerograf miałem w łapkach 10 lat temu :oops:
Farbka była rozrabiana w proporcjach 10 kropel levelling thinera z pipetki prosto w podajnik i później 20 kropel farbki, to wymieszane wykałaczką przed psikaniem. Czyż bym za gęstą mieszankę zrobił?? Jak się skończyła to dorobiłem 5/10 kropel.
Ktoś coś może doradzić w tej kwestii ? Bo przyznam że nie bardzo jestem z efektów zadowolony. Poniżej fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakieś wskazówki ?
artek81
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2008, 12:19

Re: F-16F (BLOCK 60) Fighting Falcon [Hasegawa]

Postprzez artek81 » poniedziałek, 11 marca 2019, 01:11

Potrzebuję pomocy w kwestii blaszek eduarda do kokpitu na instrumenty. Czy do tego modelu będą pasować blaszki przeznaczone do modelu F16 hasegawy ale na przykład F16D albo jakiegoś innego z dwoma pilotami?

Pozdrawiam.
artek81
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2008, 12:19

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości