EUROFIGHTER TYPHOON - Revell 1:32

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: EUROFIGHTER TYPHOON - Revell 1:32

Postprzez KRL » wtorek, 1 września 2015, 07:16

Dotarł do mnie model który chciałbym zabrać ze sobą do Łaska (oczywiście jako złożony) więc muszę na najbliższych kilka dni zawiesić działania przy eurofighter'e.

Natomiast od poniedziałku po festiwalu w Łasku Eurofighter wraca do łask. :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

modele polskich samolotów

Re: EUROFIGHTER TYPHOON - Revell 1:32

Postprzez KRL » środa, 2 września 2015, 21:28

Mimo zapowiedzi że odstawiam na jakiś czas EF'a to w oczekiwaniu na wyschnięcie części do MiG'a postanowiłem odrobinę popracować z Eurofighterem.

Nałożyłem kolory podstawowe a że robię to zwykle z ręki to nie zajmuje mi to zbyt dużo czasu. Na kolory położę jeszcze transparenty które przytłumia nie co kolor i spowoduję drobną tonację powierzchni.

Model bardzo odbiega od pozostałym moich głównie szaro szarych modeli.

Tu zapakowany jak cukierek przed nałożeniem szarego koloru.

Obrazek

Po zdjęciu opakowania EF prezentuje się nie co inaczej, dodam że kolory są mocno podbite za sprawą ustawień aparatu.

Jest to początkowa faza lakierowania więc jeszcze sporo do zrobienia.

ObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości