[1/48] Bf-109G-4 EDUARD

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: [1/48] Bf-109G-4 EDUARD

Postprzez jwk » środa, 25 kwietnia 2018, 23:09

Niestety dla modelu mnie przekonałes.
Świetny temat.
jwk
 
Posty: 169
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 10:22

Reklama

Re: [1/48] Bf-109G-4 EDUARD

Postprzez marco2607 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 16:41

jwk napisał(a):Pokrywę silnika kupuję jak najbardziej...ale na tych fotkach, o ile opis, że to właśnie ta maszyna jest prawidłowy, to wygląda to jakby ster kierunku odbiegał malowaniem od statecznika. Składak?
Przynajmniej ja to tak widzę...


Dobrze widzisz, parę maźnięć farby się dorobi.
jwk napisał(a):Niestety dla modelu mnie przekonałes.
Świetny temat.


Dzięki , jakby co mogę podpowiedzieć w jakie dodatki warto zainwestować.
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Re: [1/48] Bf-109G-4 EDUARD

Postprzez Jarpen » środa, 2 maja 2018, 08:25

Tak czy siak to malowanko żółta trójka to SF. Na zapodanych trzech fotkach niewiele widać, nawet nie wiadomo czy jest to żółta trójka,no chyba że istnieją inne fotki, Niemcy lubili seryjne cykać.A przecież jest dużo ładnych zdjęć 109 i jest w czym wybierać.
Jarpen
 
Posty: 189
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2017, 13:08

Re: [1/48] Bf-109G-4 EDUARD

Postprzez marco2607 » środa, 2 maja 2018, 13:50

Jarpen napisał(a):Tak czy siak to malowanko żółta trójka to SF. Na zapodanych trzech fotkach niewiele widać, nawet nie wiadomo czy jest to żółta trójka,no chyba że istnieją inne fotki, Niemcy lubili seryjne cykać.A przecież jest dużo ładnych zdjęć 109 i jest w czym wybierać.


Co do SF to faktycznie jest sporo niewiadomych. Ale :lol: pełno jest tu modeli z fotografii gdzie nic się nie zgadza.
Miała być 3 Waldmanna ( super pokazana) , ale na kalki musiałbym czekać ze 2 miechy .

Model skończony ,można się znęcać.
Obrazek
Obrazek

Jak się nauczę robić zdjęcia to może zrobię galerię całej 3.
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości