AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Tutaj możecie rozwijać swój pomysł na projekt grupowy. Kiedy 'dojrzeje', Redakcja utworzy dla niego osobny dział projektowy, taki jak te poniżej.

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez mr.jaro » środa, 9 czerwca 2010, 14:18

Aha, wszystko jasne! Tajemnicze wzmocnienia... Nie chcesz zdradzac tajemnic skomplikowanej (przynajmniej dla mnie) techniki budowy modeli w skali 1:72. ;o)
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Reklama

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez dewertus » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:40

Zastanawiam się nad wykonaniem jeszcze jednego modelu w ramach tego projektu... Byłby to Hawker Sea Fury FB.11 z Hobby Crafta w skali 1/48. Nie wiem tylko czy zaczynać bo wygląda na to, że pozostali uczestnicy zaraz będą kończyć swoje prace :-/

Tak czy siak, jeśli macie zdjęcia Sea Furego (WAŻNE: z pięcio łopatowym śmigłem) z jakiś zawodów (Reno, itp...), ale łatwe do wykonania to bardzo proszę. Ostatecznie mogę zrobić jakieś małe SF :lol:
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez Cichociemny » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:55

dewertus napisał(a):Tak czy siak, jeśli macie zdjęcia Sea Furego (WAŻNE: z pięcio łopatowym śmigłem) z jakiś zawodów (Reno, itp...), ale łatwe do wykonania to bardzo proszę. Ostatecznie mogę zrobić jakieś małe SF :lol:

Nie wiem czy uznasz za łatwy, ale może taki? Tutaj masz rozrysowane malowanie z 1970.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez dewertus » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 20:50

Tomek,
Bój się Boga, toć ja problem mam z prostym malowaniem, aero ciągle z trwogą dotykam, a Ty mi tu z płomienistym motywem...

Chyba wzorując się na pozostałych schematach wymyślę jakieś małe SF ;o)
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez K.Y.Czart » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 21:04

dewertus napisał(a):Chyba wzorując się na pozostałych schematach wymyślę jakieś małe SF ;o)


E tam SF, Ducha Texasu dałbyś radę bez problemów (i osłona kabiny fajniejsza) :lol:
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez Cichociemny » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 21:11

K.Y.Czart napisał(a):Tomek, Bój się Boga, toć ja problem mam z prostym malowaniem, aero ciągle z trwogą dotykam, a Ty mi tu z płomienistym motywem...

Cóż, to był jedyny Fury z pięciołopatowym śmigłem na zlinkowanej wcześniej stronie. :mrgreen:

Malowanie z 1970 jest trochę łatwiejsze- płomienie mają jednolity kolor. Można by spróbować z wycięciem masek, ale namawiać nie będę, bo mi się to malowanie po prostu nie podoba.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: AIR RACERS - wszystkie skale i okresy

Postprzez piotr dmitruk » wtorek, 15 czerwca 2010, 13:46

Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do * INKUBATOR PROJEKTÓW *

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości