Atlantyckie zmagania 1939-45

Tutaj możecie rozwijać swój pomysł na projekt grupowy. Kiedy 'dojrzeje', Redakcja utworzy dla niego osobny dział projektowy, taki jak te poniżej.

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez Krzysiek Oniśk » piątek, 30 sierpnia 2013, 23:03

Michał Janik napisał(a):Co do terminu, to jako koniec proponuję 1 XII - ekspozycja poświęcona BoA jest równolegle przygotowana jako wiodąca wystawa tegorocznego przeglądu modelarskiego wMuzeum Techniki / Pałacu Kultury i Nauki. Zwykle startuje ona około początku grudnia i mam nadzieję, że część z naszego dorobku tam może trafi?



Jest już oficjalna zapowiedź na forum, zainteresowanych zapraszam serdecznie:
viewtopic.php?f=9&t=38481
Avatar użytkownika
Krzysiek Oniśk
 
Posty: 165
Dołączył(a): sobota, 6 listopada 2010, 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez Strużyn » poniedziałek, 30 września 2013, 10:05

Cześć wszystkim uczestniczącym w projekcie. Poniżej zamieszczam apel Krzysztofa Wagnera. Mam nadzieję, że zmotywuje zaangażowanych do skończenia zadeklarowanych modeli w terminie :D

Krzysztof Wagner:

Szanowni Koledzy! Od wtorku 1 października następuje zmiana na stanowisku Dyrektora Muzeu Techniki i życzliwy modelarsztwu redukcyjnemu Dyrektor Pan Jerzy Jasiuk przechodzi na emeryturę. Nowy Dyrektor jest mi jeszcze nie znany i chciałbym jak najszybciej nawiązać z Nim kontakt, Chciałbym z tego względu aby tegoroczna wystawa w Muzeum, która zacznie się 8 grudnia wypadła jak najlepiej. Jej temat przewodni to Bitwa o Atlantyk. Temat bardzo szeroki i moim zdaniem bardzo atrakcyjny dla Modelarzy. Jak w zeszłym roku wesprze nas w organizacji wystawy Pracoenia Mikromodelarstwa i HW prowadzona przez Sławka Rakowieckiego dostarczająć mega dioramę z mikromodelami. Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie wystawy swoimi modelami. Szczególnie chodzi mi o modele związane z tą tematyką, ale wszelkie inne wasze modele będą mile widziane. proszę Was róewnież o powiadomienie Waszych kolegów o tym czego poszukujemy i zaagitowanie do udostępnienia miodeli na wystawę. Załąćzam scenariusz dotyczący tematu Bitwy o Atlantyk opracowany przez Michała Janika. proszę o waszą szybką reakcję i przesłąnie mi wykazu modeli Waszych i informacji o modelach, które są w dyspozycji Waszych Kolegów. Jeśli możecie proszę o opublikowanie mojej prośby na zaprzyjaźnionych z Wami portalach modelarskich. Sprawa jest pilna bo chciałbym mieć pełną informację przed rozmową z nowym Dyrektorem Muzeum. Być może od tej rozmowy będzie zależał dalszy los naszych wystaw w Muzeum Techniki. Jesteśmy już blisko 30-tki i warto by było tradycję kontynuować. Liczę na Waszą Pomoc i szybkie odpowiedzi Wasz Krzysztof Wagner.
Pozdrawiam
Krzysiek
Obrazek
Avatar użytkownika
Strużyn
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 22:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez dewertus » poniedziałek, 30 września 2013, 17:15

Strużyn napisał(a):Mam nadzieję, że zmotywuje zaangażowanych do skończenia zadeklarowanych modeli w terminie


Krzychu, czujesz się zmotywowany? :mrgreen: Mój pływakowy Miecznik jest gotowy od jakiegoś czasu... 8-)

Jako wsparcie mogę dołożyć jeden z ostatnich moich modeli w skali 1/72 - Airfixowego Fulmara.
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez Strużyn » wtorek, 1 października 2013, 09:38

Heh...no ja poczułem się zmotywowany na tyle, że wciąż mam nadzieję na ukończenie Fulmara do grudnia. Inna sprawa, że to pewnie ułańska fantazja, bo jestem obecnie na etapie detalowania kabiny.

dewertus napisał(a):Jako wsparcie mogę dołożyć jeden z ostatnich moich modeli w skali 1/72 - Airfixowego Fulmara.


Czy można gdzieś tego Fulmara zobaczyć ??. A dołożyć jak najbardziej trzeba :D . Ja się wczoraj rozglądałem po moich starych modelach, ale nie mam nic z FAA, a poza tym prawie wszystko w poprzednich latach było już w Muzeum Techniki.
Pozdrawiam
Krzysiek
Obrazek
Avatar użytkownika
Strużyn
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 22:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez zegeye » wtorek, 1 października 2013, 17:41

Ja tez postaram sie dokonczyc Hurriego.... na wiecej chyba nie dam rady...
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1702
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 15:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez dewertus » wtorek, 1 października 2013, 19:06

Strużyn napisał(a):Czy można gdzieś tego Fulmara zobaczyć ??


Budowę zakończyłem w maju 2011 roku...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez Strużyn » środa, 2 października 2013, 08:04

Dzięki za wrzucenie fotek. Wygląda bardzo sympatycznie. Będzie się ładnie prezentował na wystawie :D
Pozdrawiam
Krzysiek
Obrazek
Avatar użytkownika
Strużyn
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 22:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyckie zmagania 1939-45

Postprzez Krzysiek Oniśk » niedziela, 13 października 2013, 15:49

Pamiętajcie Panowie o zgłoszeniach na wystawę, wszystkie informacje kontaktowe podałem w powyżej wklejonym wątku :)
Avatar użytkownika
Krzysiek Oniśk
 
Posty: 165
Dołączył(a): sobota, 6 listopada 2010, 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do * INKUBATOR PROJEKTÓW *

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości