Motocykle Wojskowe

Tutaj możecie rozwijać swój pomysł na projekt grupowy. Kiedy 'dojrzeje', Redakcja utworzy dla niego osobny dział projektowy, taki jak te poniżej.

Re: Motocykle Wojskowe

Postprzez greatgonzo » piątek, 27 marca 2009, 00:17

OK :D
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Motocykle Wojskowe

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » piątek, 27 marca 2009, 01:55

siara1939 napisał(a):Chodzilo tylko o "ciekawe" tematy- jak Jawka scratch built, albo WLA w cywilnym malowaniu. Nie jest to chyba tak wielkie odstepstwo?

wiem, ale obawiam się, ze łapanie zbyt wielu srok za ogonki skończy się niefajnie. ja mam świadomosc, ze motocykle same w sobie są tematem cokolwiek niszowym, ale wzucanie wszystkiego do jednego wora po pierwsze mija się z celem, a po drugie jest pod włos względem regulaminu projektów grupowych.

zeby to miało ręce i nogi to na coś się trzeba zdecydować (skala, przeznaczenie, użytkownicy), bo jak narazie to wyglada tak, ze kazdy kto skleja pojazd kołowy maący mniej niż 4 koła to jest zgarniany do projetu. na takich zasadach co teraz, to, analogicznie, pozbierało by się ludzi do projektu 'górnopłaty' albo 'pojazdy trzyosiowe'.. bezsensu..

oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie funkcjonowaniu dwóch lub więcej niezależnych projektów motocyklowych.. bo jeden, na obecnych zasadach, jest karykaturalny
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Motocykle Wojskowe

Postprzez siara1939 » piątek, 27 marca 2009, 09:58

W sumie ciezko z tym polemizowac, bo masz absolutna racje. Dalem sie poniesc emocjom. Mysle, ze lepiej bedzie pozostac stricte przy motocyklach wojskowych.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Poprzednia strona

Powrót do * INKUBATOR PROJEKTÓW *

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości