Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Dział poświęcony konkursowi fotograficznemu. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje, a także ankiety dotyczące wyboru fotografii miesiąca i roku.

Re: Zmiana formuły konkursu - Propozycje

Postprzez fragles » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:09

Chyba się nie słyszysz!

Solo, ostrzegam - to "mój" wątek i...
fragles napisał(a):Jako "autor" wątku obiecuję, że nie będę pisał do Administracji o usunięcie postów.

Stąd nie ma zniknięcia.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez spiton » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:38

fragles. jak czasto Twoje zdjęcia biorą udział w konkursie fotograficznym ??
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez fragles » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:45

spiton napisał(a):fragles. jak czasto Twoje zdjęcia biorą udział w konkursie fotograficznym ??


Nnnnnnigdy!!! :mrgreen:
Nie mam "parcia na szkło" ani imperatywu samouwielbienia. :mrgreen:
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez rotpol13 » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:47

:mrgreen:
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez Solo » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:50

Ech fragles, fragles...
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez spiton » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 20:56

Nie tyle Ty fragles nie masz parcia na szkło, tylko nie pokazujesz fotek, które by kogoś zachwyciły. Owszem dzisiaj sam zgłosiłem swoją fotkę, ale po tym, jak dwie osoby zgłosiły moje fotki z tej jednej galerii.Parcie na szkło mam w normie. Jak czasem zrobię fajna fotę, to nie miał bym skrupułów żeby ja samodzielnie zgłosić, mimo, iż taki czyn od razu tworzy obóz oburzonych taka bezczelnością wrogów ,-))
Słowem uważam, ze na temat konkursu fotograficznego powinni się wypowiadać przeze wszystkim autorzy zdjęć , które są do konkursu zgłaszane. To chyba oczywiste. Bo to oni są najbardziej zainteresowani.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez dewertus » wtorek, 30 grudnia 2014, 02:03

spiton napisał(a):Słowem uważam, ze na temat konkursu fotograficznego powinni się wypowiadać przeze wszystkim autorzy zdjęć , które są do konkursu zgłaszane. To chyba oczywiste. Bo to oni są najbardziej zainteresowani.

Seba, no właśnie nie (także w kwestii samodzielnego zgłaszania własnych zdjęć)- i w tym jest sęk, że lwia część zgłaszających i autorów zapomniała o zasadach:
michal.s napisał(a):[*]Administracja zastrzega sobie prawo do wyboru do ankiety jednego z kilku zdjęć modelu, jeśli kilka tego samego obiektu zgłoszono.
[*]Proszę nie zgłaszać własnych zdjęć.
[*]Jeśli ktoś nie chce by jego zdjęcie podlegało ocenie proszę o tym napisać w wątku ze zgłoszeniami.[/list]
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez spiton » wtorek, 30 grudnia 2014, 02:46

Czemu nie można zgłaszać własnych zdjęć ?
Fałszywa skromność ?
Myślę że w głosowaniu okazało by się od razu które zdjęcia są zgłoszone lekko na wyrost, a które po prostu były tego warte.
W sytuacji jaka miała miejsce, kiedy parę osób zgłasza zdjęcia z mojej galerii, ale nie zgłasza zdjęć jakie ja sam uważam za najfajniejsze, Otóż w takiej sytuacji chyba mam prawo na drodze miłej pogawędki doprowadzić do sytuacji, ze w konkursie weźmie udział to zdjęcie, jakie ja -autor uważam za najfajniejsze. Szkoda, że się ten ostatni konkurs rozpadł. RAV miał świetne zdjęcie z TKSem na klawiaturze, i chętnie moje zdjęcie by z jego zdjęciem przegrało. Albo wygrało. Nieważne. Był by to dobry pojedynek ,-)) Dla równych szans, mógłbym wystawić taka sama liczbę zdjęć jak RAV, żeby było sprawiedliwie, albo namówił bym RAVa do wycofania drugiego zdjęcia, by bój był czysty. Nie zależy mi na nieczystym pojedynku . Ale na konkursie , który wyłuska najlepsze zdjęcia. Żeby chciało się te zdjęcia robić. Żeby były jak najlepsze.I tu dochodzimy do sedna. Najważniejszy jest autor. Bo to on robi zdjęcie. A podnoszenie dzięki konkursom fotograficznym jakości prezentowanych zdjęć wpływa na atrakcyjność forum.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Zmiana formuły konkursu na fotkę tygodnia/miesiąca/roku

Postprzez Cichociemny » wtorek, 30 grudnia 2014, 18:26

spiton napisał(a):Otóż w takiej sytuacji chyba mam prawo na drodze miłej pogawędki doprowadzić do sytuacji, ze w konkursie weźmie udział to zdjęcie, jakie ja -autor uważam za najfajniejsze.

To czemu nie próbowałeś rozwiązać sytuacji w ten sposób?
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 18:33

Poprzednia strona

Powrót do Konkurs fotograficzny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości