F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez Daniel iceman Gronowski » środa, 28 stycznia 2015, 17:18

Trochę dziadostwa w swoim życiu już natworzyłem i jako znawca tematu stwierdzam, że ten Fantom mi się strasznie podoba. Dobra robota Paweł!
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Reklama

modele polskich samolotów

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez iras67 » środa, 28 stycznia 2015, 18:08

Mnie się też podoba. Bo starannie sklejony i pomalowany. Jednej rzeczy się czepię ;o) . Wyloty z tyłu i przodu tych 4-lufowych wyrzutni rakiet przetarłbym jakimś szarym suchym pędzlem coby urozmaicić trochę te miejsca i same dysze silnika trochę bardziej "przypalił " jakimś metalkiem ciemno-szaro-niebiesko-brązowym do tego.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez radoslaw6363 » czwartek, 29 stycznia 2015, 10:44

Pawle G. Twój model jest na takim poziomie jakiego ja niestety nigdy nie osiągnę ;o) Oczy mam już nie te co kiedyś, czasu nie wiele i wpisy pod Twoim wątkiem zniechęcają do pracy :mrgreen: Coś tam kleję, coś tam dłubię ;o) i widzę że to co robię powinienem zostawić dla siebie :!: toż to badziewie nic nie warte ;o) . Jeżeli pod takim modelem jak Twój pojawiły się takie nie inne komentrze, to lepiej nie czytać tego co pojawiłoby się pod moim :mrgreen: Jest na to sposób :idea: niczego na forum nie pokazywać i ma się spokój :lol:
I tutaj nasuwa się pytanie co można na forum ,,bezpiecznie'' pokazać :P
Może sobie jakiegoś pieska ulepię, pomaluję na czerwono, obłożę jakimiś blaszkami i niech ktoś do mnie się próbuje przyczepić :lol:
Moim zdaniem najbezpieczniej jest prezentować coś co jest do niczego nie podobne :mrgreen:
Załączam obraz mojego ulubionego malarza Z. B.
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 29 stycznia 2015, 13:43 przez radoslaw6363, łącznie edytowano 5 razy
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez Arcturus » czwartek, 29 stycznia 2015, 11:05

radoslaw6363 napisał(a):Może sobie jakiegoś pieska ulepię, pomaluję na czerwono, obłożę jakimiś blaszkami i niech ktoś do mnie się próbuje przyczepić :lol:
Moim zdaniem najbezpieczniej jest prezentować coś co jest do niczego nie podobne :mrgreen:

Z pieskiem to też bym uważał, są tu tacy, którzy dobrze znają się na zoologii i anatomii kręgowców, łatwo znaleźć jakieś niezgodności z oryginałem :lol: Trzeba np. dobrze oddać palcochodność, proporcje i kąty między stylopodium, zeugopodium i autopodium, itd, itp...

PS. Zapomniałem napisać, że mi się ten Upiorek bardzo podoba :)
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2074
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 20:07
Lokalizacja: Chrobacya

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez Krocionorzec » czwartek, 29 stycznia 2015, 11:14

Różnetampodia to raczej bezkręgowce mają... Jeszcze nie widziałem porządnych modeli robali, dziwne że temat jakoś omijany :) Phantom bardzo fajny, nie za czysty, nie za brudny. Zwraca uwagę.
No i tą buzią ptaszka na boku wpasowuje się w nurt modelarstwa przyrodniczego :D
Pozdrawiam, Michał
Kingsajz dla każdego!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
Krocionorzec
 
Posty: 340
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2014, 09:33

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez PawelG. » czwartek, 29 stycznia 2015, 18:20

Dziękuję wszystkim za komentarze :>
eSeF-FloreSef
Avatar użytkownika
PawelG.
 
Posty: 356
Dołączył(a): wtorek, 18 marca 2014, 14:56

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez Drunkmaster » sobota, 31 stycznia 2015, 15:51

Kiedy jakieś osiągnięcia nie dorównują jakością tym u innych ludzi powstaje pewien dyskomfort. Ciężko z tym żyć :lol:

Gitara fantom, jakbym robił fantoma to też bym Cię nie lubił :mrgreen:
Avatar użytkownika
Drunkmaster
 
Posty: 269
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2014, 00:37

Re: F-4B? Phantom, 1:48, Hasegawa

Postprzez artek81 » poniedziałek, 2 marca 2015, 14:57

Model przekozacki, bardzo ładny. Sam chciałbym taki kiedyś zrobi. Mam na myśli malowanie, wykonanie itd a nie ten konkretny egzemplarz.

Teraz dwa słowa do tej całej dyskusji o poprawności merytorycznej historii itd.
Pierwsza wizyta na tym forum po około 3 latach nieobecności i od razu pierwszy otworzony post jakąś zadymą. Czy wy dorośli w znacznej mierze ludzie musicie dorosnąć jeszcze bardziej żeby przestać się przerzucać błotem i hejtować? Czy to wam poprawia samopoczucie czy jak??

Druga sprawa od momentu zakupu modelu w sklepie jest to własność nabywcy i może z tym modelem robić co mu się podoba.

Ehhh na tym skończę zanim podrażnię czyjeś ego i rozpętam kolejną nic nie wnoszącą przepychankę słowną.

Pozro i oby jak najwięcej takich modeli do oglądania bo oko cieszą.
artek81
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2008, 12:19

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości