Avia B-135 - RS Models - 1/72 - Open

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Avia B-135 - RS Models - 1/72 - Open

Postprzez Jaho63 » niedziela, 17 stycznia 2010, 02:54

piotr dmitruk napisał(a):To prawda, marco nieco się zagalopował

A ja to myślę, że po prostu znów wyszło zbyt "kolczasto". Pewnie nie chodziło o to, że Ice ma się naprawdę wstydzić tego modelu. Z resztą model już jakby tylko na zdjęciach został, więc nie ma, co ronić łez, nawet nad tym oszkleniem. ;o)
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Reklama

Re: Avia B-135 - RS Models - 1/72 - Open

Postprzez marco2607 » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:57

Miało być mobilizująco a wyszło jak wyszło, a że przy okazji trochę zabolało to dobrze .Bo przy twoim potencjale
robić same składaki ( dla Piotra D. życia zabraknie żeby pokazać wszystkie ciekawostki lotnicze)to raczej nie wypada.
Wiem że short run i w malutkiej skali 72 jest ciężkim orzechem do zgryzienia ,to że się starałeś też widać ( nawet są nity).
Wyszło średnio ,ale nie ma co załamywać rąk bo każdy ma swoje wzloty i upadki.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3317
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Avia B-135 - RS Models - 1/72 - Open

Postprzez Daniel iceman Gronowski » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 09:14

Wyszło mobilizująco, spoko :)
A wracając do kolejnej sprawy , którą poruszyłeś - wiesz, każdy ma swoją wizję modelarstwa, w której się spełnia. Mnie na razie najbardziej kręci malowanie. Wymiary, zgodność z planami - mnie to lotto. Zaczynam dopiero swoją przygodę z większymi zestawami blaszek, powoli myślę o jakiś łatwych dodatkach z żywicy. Siedzę w tym hobby niecałe 5 lat. Uważam, że na wszystko przyjdzie pora.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości