Jak-3 Intech 1/72 LLP

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Jak-3 Intech 1/72 LLP

Postprzez Leszek Szopieray » środa, 7 kwietnia 2010, 18:43

Witam. Modelik na trzy wieczory. Kupiony za parę złotych na allegro, zrobiony bez żadnych dopalaczy typu blaszki, żywice, bez ślęczenia nad fotkami, planami. Ot, prosty szybki modelik. Od siebie dałem lufę działka z igły, pasy na fotelu, celownik i parę duperelków w kabinie + przeróbka wnęk podwozia i wlotów powietrza. Kalki pudełkowe rozpadły się, szachownice z Techmodu, nr boczny o innym kroju niż powinien być pozyskany z magazynu odpadów. Kompletnie nie mój klimat, ale syn zapytał mnie dlaczego żaden z moich samolotów nie ma śmigła. Rzeczywiście na półce same odkurzacze, no to jest pierwszy ze śmigłem. Aha, antenę świadomie pominąłem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Leszek Szopieray
 
Posty: 589
Dołączył(a): sobota, 14 czerwca 2008, 23:55
Lokalizacja: Poznań

Reklama

Re: Jak-3 Intech 1/72 LLP

Postprzez Aleksander » środa, 7 kwietnia 2010, 22:58

Ciekawy temat, a sam model rzeczywiście, chyba niezbyt wymagajacy - wyglada dość efektownie, choć czepię się przejścia "kadłub-skrzydło" - trochę wygląda jakby miał zapadnięte boczki. Druga sprawa, to malowanie, że tak powiem "podogonia" - czy mi sie wydaje, czy linia dzieląca zielony od błękitu przebiega inaczej po obu stronach?
Jak na model "dla oderwania" od głównego nurtu zainteresowań, może być. No i chyba jednak (wnioskując ze zdjęć) u MacEyki masz "przegwizdane" :mrgreen:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości