F8F Bearcat 1/48 Academy

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: F8F Bearcat 1/48 Academy

Postprzez Mac Eyka » wtorek, 13 lipca 2010, 11:14

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):Zawiść przez ciebie przemawia, bo nie potrafisz zrobić tak:


Mam nadzieję, że w trakcie wykonywania tej fotki było tradycyjne "BBBBRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYY" i bieganie wokół stołu.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3032
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Reklama

modele polskich samolotów

Re: F8F Bearcat 1/48 Academy

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 13 lipca 2010, 11:52

michalp78 napisał(a):To, że w kolorówkach instrukcjach itp. pojawia się wiele dziwnych interpretacji to jeszcze nie powód żeby im wierzyć.


No nie róbcie z nas pederastów.. Traktowanie instrukcji modelu jako wiarygodnego źródła informacji jest nie mniej idiotycznym pomysłem, co traktowanie tak sklejonego modelu (co było już w tym wątku sugerowane). Mówię o kolorówkach w publikacjach, które teoretycznie przynajmniej uznawać można za dokumentację. Ot na przykład takie squadronowskie inekszyny. I też nie wmawiaj mi, że uwazam je za niepodwazalne- zastanawiałem się jedynie skąd ilustratorom wziął się taki pomysł. I przypuszczać mogę, że podpatrzyli to w samolotach odnowionych/zrekonstruoanych. Tak na marginesie, instrukcja malowania w modelu eduarda, w tym konkretnym przypadku akurad błędami obarczona nie jest

michalp78 napisał(a):Golenie i felgi według mnie mogłyby być w naturalnym kolorze metalu


OO, na to, prawdę mówiąc, nie wpadłem.

co do fotogramów, to po przejżeniu wspomianego wyżej squadrona dalej już guglałem. kwitów nie gromadziłem
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: F8F Bearcat 1/48 Academy

Postprzez Daniel iceman Gronowski » wtorek, 13 lipca 2010, 16:28

Kamil można gdzieś popatrzeć jak go psujesz?
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Re: F8F Bearcat 1/48 Academy

Postprzez portalus » wtorek, 13 lipca 2010, 20:45

Daniel iceman Gronowski napisał(a):Kamil można gdzieś popatrzeć jak go psujesz?

Kliknij na "Smith&Wesson" w podpisie.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości