AH-1S Tzefa Revell/Monogram 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

AH-1S Tzefa Revell/Monogram 1:48

Postprzez Czarny » poniedziałek, 22 listopada 2010, 02:06

Witam serdecznie!

Mój ostatni skończony ulepek- AH-1S Cobra w malowaniu izraelskim. Model to stary Monogram pakowany obecnie przez Revella. Model ładny chociaz ma kilka problematycznych spraw jak np oslona kabiny, linie sa wypukłe ale za to ładnie odtworzono nity. Dodałem występujące w wersji Izraelskiej wyrzutniki flar. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Reklama

modele polskich samolotów

Re: AH-1S Tzefa Revell/Monogram 1:48

Postprzez Jaho63 » poniedziałek, 22 listopada 2010, 02:18

Mnie się podoba. Zgrabna maszynka, choć troszkę mało zbliżeń. Ponadto jest to, póki co, jedyny śmigłowiec, który zahacza też o moje zainteresowania. Gratuluję, ciekaw jestem całej Twojej bliskowschodniej kolekcji. :shock:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 listopada 2010, 03:08 przez Jaho63, łącznie edytowano 1 raz
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: AH-1S Tzefa Revell/Monogram 1:48

Postprzez Speedking » poniedziałek, 22 listopada 2010, 02:54

O, właśnie myślałem nad zabraniem się za niego ;o) Na wypraskach wygląda świetnie, szczególnie jak na swój wiek! Co jest nie tak z osłoną kabiny?

- Zapodziała się gdzieś sonda powietrza.
- Szkoda, że nie dorobiłeś systemu HSS (Celownik w hełmie, czy jakoś tak :P ), dosyć charakterystyczne dwie szyny na górnych szybach kabiny.
- Powinien mieć IPSy (Improved Particle Separator) we wlotach powietrza, ale sam nie mam pomysłu jak je zrobić...

+ Poza tym fajny temat, fajny model, fajne foty choć brakuje zbliżeń.
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: bedrzich i 50 gości