Mustang Mk.III, Tamiya 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mustang Mk.III, Tamiya 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 lutego 2011, 10:29

Trochę mi to nerwów zjadło,aby kolor srebrzanki w stadium zmatowienia i lekkiego brudzenia .Wiem że do końca nie osiągnąłem tego efektu ,ale co tam dobrze jest, jak jest:).Mustangi takie świecące jak lustra to raczej wystepują dzisiaj ma pokazach.
Wracając do malowania ,chcialbym z cała odpowiedzialnoscią podkreslic ze najlepsze efekty daje ALCAD II i mimo że farba jest droga to naprawdę warta swojej ceny.Przemawia za tym fakt że po pokryciu modelu tą farba za chwile moze my zamaskować elementy i prysnąć inny odcień , Nie ma strach też że na modelu po paru minutach zostana ślady palców ,gdybyśmy przypadkiem go chwycili.(nie sciera sie !!!)A co najwazniejsze ,oddaje autentyczna strukture metalu.
No ale wracam do modelu ,Może niektórym się nie podobać,ale takie tych osób prawo do własnej opinii:)):(Proszę wziąsc tylko poprawke na to że model powstał w 4dni
Teraz trochę danych : model 1:48 Tamiya,malowanie z maja 1945 z dywizjonu 315 satcjonującego w Anglii
Kalki Techmod nr.48033
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości