Focke-Wulf - 2x "Foczka" 190, Dragon 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Focke-Wulf - 2x "Foczka" 190, Dragon 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 lutego 2011, 10:31

Nie ukrywam że jest to mój najbardziej ulubiony samolot (oczywiscie poza "pierwszaczkami") Po prostu podoba mi się ta konstrukcja. To też bez żadnych oporów przystąpilem do klejenia samolotu.Żeby bylo szybciej od razu postanowiłem skleić 2 sztuki. Jako że oba byly z firmy Revell/Dragon to nie mialem klopotow z kombatybilnoscią części w obu zestawach.
Jeden z nich skleiłem jako Fw-190 A-8 z 10/Jg54 "Grunherz", którego pilotowal Karl Brill .okres lato 1944 Lemberg/Polska.
Natomiast drugi to Fw190 G8 z II/SG 10 Maj 1945 Bad Aibling.
Co do samych modeli to raczej cudow nie należy się spodziewac, jako że są to już dość spracowane wytloczki Dragona, co za tym idzie troszkę nalezy sie namęczyć z pasowaniem częsci. Kiedyś to byl jeden z lepszych modeli tego samolotu ,a teraz jest niestety w klasie sredniej (pare firm lepiej go wykonało ,a raczej staranniej) No cóż to się lubi co się ma ,i z tą dewizą postanowilem jako tako je skleic ,a co wyszlo to sami zobaczycie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości