Anty model czyli Macchi 205 Veltro, 21 Century Toys 1:32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Anty model czyli Macchi 205 Veltro, 21 Century Toys 1:32

Postprzez RH » czwartek, 3 lutego 2011, 15:46

Nie to nie przejęzyczenie ,właśnie ten modelik można tak nazwać .
A zaczęło wszystko sie od tego ,że dobry znajomy wcisnął mi go do łapy i powiedział;-" mam prośbę abys to jako tako do kupy zlozył".
Mysle , prosi to nie ma co sie zastanawiać tylko do roboty.Otwieram pudlo a tu na samym wierzchu pelno metalowych srubek drutów .Po wstepnym ogladnięciu tego modelu ,okazało się że to raczej zabawka niż model przedstawiający orginał .(składane podwozie ,otwierana kabina ,i coś tam jeszcze .)Bardzo uproszczony.Do tego plastik jakiś taki tlustawy.Nie na darmo te śruby do skręcania .No ale cóż do roboty .pomalowalem wnętrze i dzierżąc śrubokręt krzyżowy .rozpocząłem skrecanie tego badziewia podklejajac klejem elementy.Co jednak było raczej głupotą bo ten plastik nie za bardzo sie na tym kleju trzymał.Nawet szpachlowanie potrafiło popekać .jakoś dobrnałem do końca klejenia (raczej skrecania) .Podkladzik z primera Gunze w sprayu.i kolorki z Pactry oraz Testora acrylu.
Efekt końcowy jak i zdjęcia surowizny poniżej.Myśle ze wszyscy krytykanci beda mieli racje i tym razem sie pod tym podpiszę (wyszedł chlam) bardziej to zabawka niż rasowy modelik dla kolekcjonerów

Moja rada dla wszystkich ."jak chcesz koledze zrobić na złość ,kup model tej firmy :)
Dane modelu Firma 21 CENTURY TOYS skala 1:32
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lutego 2011, 14:09 przez RH, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Anty model czyli Macchi 205 Veltro

Postprzez crustian » czwartek, 3 lutego 2011, 16:12

Bravo za modelik(coś z niczego), kamo mi się podoba. Szkoda, że trochę ciemne fotki 8-) .
Nigdy nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy.
Obrazek Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych
Avatar użytkownika
crustian
 
Posty: 389
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Inowrocław-Hohensalza/Arrasate-Mondragon


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: shadowmare i 55 gości