Mirage III CJ EDUARD 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 marca 2011, 12:07

Drugi to: Mirage IIICJ NR.259 101st Tayaset,Chel Ha Avir Operacja Branch Lato 1970
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Usuwam ten link bo widzę że za dużo wywołuje on nie zdrowych emocji
Ostatnio edytowano czwartek, 3 marca 2011, 18:20 przez RH, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Tofik » czwartek, 3 marca 2011, 16:33

Ten dodany link nie uczy tylko zakłamuje i manipuluje. W tym konflikcie żadna ze stron nie jest święta i pokazanie ofiar tylko jednej ze stron to najzwyklejsza manipulacja.

A model bardzo fajny :)
Jak słodko zostać świrem. Choć przez chwilę Choć przez chwilę łoOłoOoŁ
Tofik
 
Posty: 407
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 21:22

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Jaho63 » czwartek, 3 marca 2011, 16:42

Bestialstwo nie ma etykietki państwowej. Co najwyżej z racji swojej historii, żydzi mogliby się bardziej cackać, ale...
O modelu chciałem coś napisać, bo mi się podobał i pod względem wykonania (może troszku za czysty) jak i tematu (dobry pilot/piloci), ale właśnie z powodu tego linkowanego uogólnienia... Co tu gadać, wojna to wojna. Nie powinniśmy w takim układzie w ogóle wychodzić poza cywilne.
Ostatnio edytowano czwartek, 3 marca 2011, 16:54 przez Jaho63, łącznie edytowano 1 raz
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 3 marca 2011, 16:49

PD napisał(a):nie zalecane dla nieletnich!
P.D.

masz jak w banku, ze oni pierwsi go zlustrują w odpowiedzi na takie dictum..



Jaho63 napisał(a):Co tu gadać, wojna to wojna. Nie powinniśmy w takim układzie w ogóle wychodzić poza cywilne.


wiesz, czym innym jest starcie dwóch armi, a czym innym jest walka z cywilami.

wiec tym bardziej nie rozumiem, jaki jest cel treści zlinkowania tego bloga, a tym bardziej jaki to ma związek z prezentowanym modelem
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Jaho63 » czwartek, 3 marca 2011, 16:52

Tamta wojna jest taka. Jedni i drudzy atakują cywilów. A Mirage jest chyba z jomkipura? Fakt, nieco "czyściejsza" wojna.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 3 marca 2011, 17:05

Jaho63 napisał(a):Tamta wojna jest taka. Jedni i drudzy atakują cywilów


owszem, tylko jedni to terroryści i fanatycy, a drudzy to członek ONZ, WHO, WTC itd..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 marca 2011, 17:20

Wiem że link jest drastyczny ,ale niestety taki jest świat. Arogancja ,brak szacunku i w ogóle wielkie dno.
Nawet w naszym otoczeniu polskim.w czasie gdy bylem nastolatkiem nie do pomyślenia by było żeby mordować za to że się kibicuje innej drużynie (normalne kretyństwo i debilizm ) albo w szkole lekceważyć nauczycieli.Nie raz potrafili po łapach przylać ,,i jakoś to nikomu nie zaszkodziło a przeciwnie .powyrastali ,inżynierowie i profesorzy.dla mnie osobiście to bezsteresowe wychowanie to wielka BZDURA!! .Dotkniesz gnoja to jeszcze cie za molestowanie oskarża ,normalny szok!!
A wracając do linku to mnie bardziej zaciekawiło to porównanie do okresu II wś .Dawane ofiary stały sie teraz katami w imię BOGA (Got mit uns tylko po zydowsku)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Jaho63 » czwartek, 3 marca 2011, 17:23

No, ale ta sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Ciekawe czy byłbyś tak zdecydowanym przeciwnikiem radykalnych kroków, jakby na ulicach naszych miast notorycznie ginęli ludzie w zamachach? Inna sprawa, że cywilizowane narody powinny dojśc do porozumienia, ustalenia granic itd. bez takich środków...
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 marca 2011, 17:26

Jaho63 napisał(a):No, ale ta sytuacja nei jest tak jednoznaczna. Ciekawe czy byłbyś tak zdecydowanym przeciwnikiem radykalnych kroków jakby na ulicach naszych miast notorycznie ginęli ludzie w zamachach? Inna sprawa, że cywilizowane narody powinny dojśc do porozumienia, ustalenia granic itd. bez takich środków...

Ja jestem tego zdania że wina nie leży nigdy po jednej stronie.
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez kugelblitz » czwartek, 3 marca 2011, 17:27

Myślę że jednak dobrym pomysłem jest trzymanie tego forum z daleka od polityki, nawet w Hyde-Parku nie mówiąc o wątkach stricte modelarskich. Zmiana tego stanu rzeczy na pewno skończy się źle.
Popatrzcie na jamniczka, wyturlał się z koszyczka
Avatar użytkownika
kugelblitz
 
Posty: 216
Dołączył(a): środa, 4 listopada 2009, 11:24

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez RH » czwartek, 3 marca 2011, 17:29

kugelblitz napisał(a):Myślę że jednak dobrym pomysłem jest trzymanie tego forum z daleka od polityki, nawet w Hyde-Parku nie mówiąc o wątkach stricte modelarskich. Zmiana tego stanu rzeczy na pewno skończy się źle.

:) Tez prawda ! No to wracając do modelu ,to calkiem taki nie jest czysty ,Tylko fotki mi takie wyszly że go wybieliło :D :D
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Jaho63 » czwartek, 3 marca 2011, 17:30

RH napisał(a):Ja jestem tego zdania że wina nie leży nigdy po jednej stronie

No właśnie tu jest pies... Mnie interesuje Twój model, i jeszcze "sprawny" pilot, a całą politykę i przede wszystkim politykę, staram się do tego nie mieszać. Swoją drogą na "59" latało kilku najlepszych. Epstein też zestrzelił na nim kilku "mubaraków".
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez zenon-król woźnych » czwartek, 3 marca 2011, 17:37

Ile cywilów zabili alianci podczas nalotów na Rzeszę i Japonię?Około miliona niewinnych japońskich cywilów zginęło podczas amerykańskich nalotów,byli paleni napalmem we własnych łóżkach a na koniec zrzucono atomówki...I nikt amerykanów o nic nie oskarżał...To było dużo większe barbarzyństwo od przypadkowego zabijania cywilów podczas ataków lotniczych przez Chel Ha'Avir...

Model bardzo mi się podoba zwłaszcza ze względu na tematykę,ale wykonanie również bardzo dobre.
Avatar użytkownika
zenon-król woźnych
 
Posty: 511
Dołączył(a): poniedziałek, 15 marca 2010, 22:09
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Tofik » czwartek, 3 marca 2011, 17:40

Ja jestem tego zdania że wina nie leży nigdy po jednej stronie

To czemu zamieszczasz link w którym jest coś całkowicie przeciwnego i to jeszcze z komentarzem który ja odebrałem mniej więcej w ten sposób " patrzcie dzieci i się" uczcie "
Jak słodko zostać świrem. Choć przez chwilę Choć przez chwilę łoOłoOoŁ
Tofik
 
Posty: 407
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 21:22

Re: Mirage III CJ EDUARD 1:48

Postprzez Adam Obrębski » czwartek, 3 marca 2011, 18:12

Jaho63 napisał(a):No, ale ta sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Ciekawe czy byłbyś tak zdecydowanym przeciwnikiem radykalnych kroków, jakby na ulicach naszych miast notorycznie ginęli ludzie w zamachach?

Cena okupacji... no ale... model mi się bardzo podoba, nawet że czysty to mi nie przeszkadza. Efektowne malowania mieli Żydzi.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości