Vought Corsair Mk.II, Academy 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Vought Corsair Mk.II, Academy 1:72

Postprzez Dzbanek » poniedziałek, 21 marca 2011, 17:36

Witam :)
Właśnie przed chwilą ukończyłem mojego Korsarza. Przedstawia on brytyjską odmianę tego samolotu, (ścięte końcówki skrzydeł m.in) z 1834 dywizjonu FAA, HMS Victorius.

Mój Korsarz pochodzi z zestawu Academy, z którym nie miałem żadnych problemów, został wzbogacony o kalki Intech

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Witam na forum :)
Dzbanek
 

Reklama

Re: Vought Corsair Mk.II, Academy 1:72

Postprzez Jaho63 » poniedziałek, 21 marca 2011, 19:19

Dzbanek napisał(a):ścięte końcówki skrzydeł m.in

A co jeszcze poprawiałeś? Z resztą skoro tylko galeria to bardziej zainteresowała mnie kolorystyka. O ile odpowiednik EDSG wydaje się OK, to już DSG jest jakiś dziwny. Jakie farby zastosowałeś? Co do washowania to czasem lepiej zrobić "czyściocha". A przynajmniej te "rdzawe" zacieki od dołu mogłeś darować.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Vought Corsair Mk.II, Academy 1:72

Postprzez spiton » poniedziałek, 21 marca 2011, 20:23

Przy malowaniu pędzlem, lepiej położyć dwie warstwy rzadkiej farby, niż jedną gęstej. Dosyć fajnie podkreśliłeś linie podziału.
Ale rdzawe zacieki na spodzie są bee ,-)). Foty jeszcze nie najlepsze, ale mają czyste tło (te które mają). Tylko kup sobie statyw. A jak masz, to pokombinuj z balansem bieli i ekspozycja, która możesz korygować + i _. Bo te twoje zdjęcia jakieś ciemne są.
A może po prostu wrzuć je do photoshopa i tam je podrasuj.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości