Fiat G 50 Airfix 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez piotr dmitruk » wtorek, 5 kwietnia 2011, 23:54

Kolejną, bardziej "pouczającą" dyskusję przeniosłem na inne poletko
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9955
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 6 kwietnia 2011, 00:01

a co ci przeszkadzała w tym wątku moja ordynarna w treści i wymowie krytyka modelu?
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez piotr dmitruk » środa, 6 kwietnia 2011, 00:04

Twoja krytyka modelu jest w wątku, wyciąłem "rozwinięcie".
Wybaczcie, ale nie będę odsiewał pojedynczych zdań, tych które tyczą się tematu i tych OT.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9955
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 6 kwietnia 2011, 00:48

Dobra, zatem z przyjemnością powtórzę.
Uważam, że czym innym są eksperymenty zarówno w sferze technik jak i zabiegów o charakterze czysto estetycznym, a czym innym poprawne choćby malowanie czy stosowanie tak podstawowych technik, jakimi jest na przykład łosz.
Mamy tu zatem do czynienia z wykwitem warsztatu prezentującego, jak modeli nie należy robić. Fatalna jakość powłoki lakierniczej, kardynalne błędy w podstawowych technikach oraz inne niedociągnięcia stoją w niezrozumiałej sprzeczności z nakładem pracy jakiej wymagało zbudowanie tej miniatury.
Zatem nawet w kontekście innych prac 'lotniczych' autora ta galeria wygląda jak prowokacja.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Mac Eyka » środa, 6 kwietnia 2011, 22:54

Ogromny wkład pracy Spitona nad zmechanizowaniem śmigiełka musi zostać wynagrodzony.
Zatem Sebastianie gratuluje i w twoje wirtualne rączyny wręczam:

Obrazek
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3036
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 6 kwietnia 2011, 23:17

Mac Eyka napisał(a):wkład pracy nad zmechanizowaniem śmigiełka musi zostać wynagrodzony


tak na marginesie, to świnia jesteś, ja nie dostałem takiego, ani wirtualnie, ani w zaden inny sposób, choc starałem się szczerze..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Darek Trzeciak » czwartek, 7 kwietnia 2011, 00:12

Kamil, nie ty jeden, nie ty jeden. I nie rozklejaj mi się tu publicznie. Twardym trza być nie "miętkim" ;o) Na splendor przyjdzie jeszcze czas :lol:
Pozdrawiam Darek
"Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty." - Josh Billings
***** ***
Avatar użytkownika
Darek Trzeciak
 
Posty: 2216
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 23:23
Lokalizacja: EPWA

Re: Fiat G 50 Airfix 1:72

Postprzez Mac Eyka » czwartek, 7 kwietnia 2011, 10:18

Wszystkich którzy nie zostali dyplomowanymi mechanizatorami zabawek politechnicznych bardzo przepraszam.
Złapał mnie ostatnimi czasy leń niebywały do produkowania dyplomików wszelakich.
Już nawet myślałem, że sprawa została zapomniana i będę miał z tak zwanej czaszki.
A o ten dokument zostałem poproszony więc nie było wyboru.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3036
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości