Aviatik Berg D I Flashback 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Aviatik Berg D I Flashback 1:48

Postprzez RH » piątek, 27 maja 2011, 12:27

Taki sobie przeciętny modelik lotnictwa Austro-Węgier
czyli Aviatk w ciapanym kamuflażu :) :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Aviatik Berg D I Flaschback 1:48

Postprzez klajus » piątek, 27 maja 2011, 12:35

Nie jestem modelarzem samolotowym ale przeglądam Twoje galerie...
Mam już dosyć tych krzaków i Twojego balkonu.
Daj adres to wyślę Ci kawał białego brystolu na tło, co?
A po drugie może jakieś zbliżenie?
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 14:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Re: Aviatik Berg D I Flaschback 1:48

Postprzez Grzegorz2107 » piątek, 27 maja 2011, 12:59

Cieszy kolejny szamtopłat. Czysto, sterylnie, jak zawsze. Byłoby miło, jakbyś rzucił parę słów wstępu historycznego, w ramach działalności oświatowej. ;o)
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: Aviatik Berg D I Flashback 1:48

Postprzez spiton » piątek, 27 maja 2011, 13:14

Masz fajne światło na tym balkonie.
Ja się do krzaka przyzwyczaiłem ,-))
Faktem jest, że "balkonowe" tło powoduje, że nieprecyzyjne kadrowanie nie przeszkadza tak bardzo jak podczas robienia zdjęć na białym tle. Dobrze jest porobić trochę zdjęć na jednolitym tle bo uczy to dobrego kadrowania.

A model, fajny. Miałem ochotę go kiedyś zrobić ze względu na wyzwanie jakim jest deseń kamuflażu.
Przemek Litewka zmierzył się z tematem takiego kamuflażu i całkiem fajnie mu wyszło.
http://www.modelarstworedukcyjne.pl/ind ... &Itemid=76
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano piątek, 27 maja 2011, 13:49 przez spiton, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Aviatik Berg D I Flashback 1:48

Postprzez RH » piątek, 27 maja 2011, 13:43

spiton napisał(a):Masz fajne światło na tym balkonie.
Ja się do krzaka przyzwyczaiłem ,-))
Faktem jest, że "balkonowe" tło powoduje, że nieprecyzyjne kadrowanie nie przeszkadza tak bardzo jak podczas robienia zdjęć na białym tle. Dobrze jest porobić trochę zdjęć na jednolitym tle bo uczy to dobrego kadrowania.

A model, fajny. Miałem ochotę go kiedyś zrobić ze względu na wyzwanie jakim jest deseń kamuflażu.
Przemek Litewka zmierzył się z tym tematem takiego kamuflażu i całkiem fajnie mu wyszło.
http://www.modelarstworedukcyjne.pl/ind ... &Itemid=76
Pozdrawiam


Nie mogę znać sie na wszystkim ,tak że fotografuje tak jak umiem i do tego z automatu :( ale z tym tłem to prawda ,zastosuje niebieskie lub białe .Zresztą już coś takiego robiłem przy paru" skorupach"A co do krzaczka to zapomnijcie o rezygnacji .To mój znak firmowy ;o) Co do samego modelu to była kiedyś wersja z tą kalką lozengą .Niestety sknociłem ja i musiałem przerobić malowanko na ciapane :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości