SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez RH » środa, 17 sierpnia 2011, 12:38

Parę fotek modeliku prezentowanego wcześniej w dziale warsztatowym.Samolot raczej dobrze znany wszystkim sympatykom I wś i nie tylko .Z związku z tym zrezygnowałem z przepisywania historii i tym podobnych mądrości.Wystarczy
że każdy ciekawy tejże historii zaglądnie do Wikipedi :) .Ja dodam ze swoje strony że model jest w barwach
(84 Sqn.2nd Lt T.V. Lord october 1917) Figurka pilota ,a dokładnie jest to Billy Bishop stanowi tylko taki ciekawy element wystroju gdyz latal on w Dywizjonie nr.60 (Pilot będzie przy innym już jego samolocie ,który tez mam zamiar skleić,a na razie niech sobie stoi tu:)) W środ zdjęć jest tez parę humorystycznych składanek.Których nie polecam oglądać :) :(

Jeszcze małe sprostowanko ,dotyczące figurki .Figurkę posiadam niestety nie udało mi sie jej dokończyć ,z związku z tym to co na fotkach prezentuję to tylko zdjęcie ze strony firmy która je wytwarza.
To takie małe wyjaśnienie żeby nie wyjść na jakiegoś kombinatora :oops: :cry: :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 18 sierpnia 2011, 09:15 przez RH, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez JGucwa » środa, 17 sierpnia 2011, 12:42

BRAWO !!! Kolejny model wykonany z wielką starannością i na poziomie mistrzowskim !
Oczywiście w tle nieśmiertelna choinka :mrgreen: .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez RH » środa, 17 sierpnia 2011, 13:25

JGucwa napisał(a):BRAWO !!! Kolejny model wykonany z wielką starannością i na poziomie mistrzowskim !
Oczywiście w tle nieśmiertelna choinka :mrgreen: .

Ile oglądających ,tyle gustów ,więc żeby wszystkim dogodzić postanowiłem wstawić rożne tła :od jednolitych do widoczków i oczywiscie choinka :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez piotr dmitruk » środa, 17 sierpnia 2011, 13:33

Bardzo realistycznie wygląda.
Gdybym miał się czepiać, to trochę jak dla mnie zbyt wyraźne cieniowanie na rondlach.
Przy profesjonalnie zrobionym fotomontażu może uchodzić za prawdziwy samolot.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez RH » środa, 17 sierpnia 2011, 14:20

piotr dmitruk napisał(a):Bardzo realistycznie wygląda.
Gdybym miał się czepiać, to trochę jak dla mnie zbyt wyraźne cieniowanie na rondlach.
Przy profesjonalnie zrobionym fotomontażu może uchodzić za prawdziwy samolot.

Zgadza sie ,Niestety nie jestem profesjonalistą ,a to robiłem dosłownie w 5 min. :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez Adam » środa, 17 sierpnia 2011, 14:38

Faktycznie kolejny pięknie wykonany model, ale zgadzam się z Piotrem, na mój gust rondle tak pobrudzone wyglądają sztucznie, reszta super.
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam
 
Posty: 2929
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2009, 11:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez Tenzan » środa, 17 sierpnia 2011, 16:50

Panowie,
Ten kto nie zna RH może optycznie zawrzeć osobistą przyjaźń :-).
Tak się składa, że Wingnut Wings, do zestawu SE-5a dolączył figurynkę naszego Dużurnego Budowniczego !! , czego namacalnym dowodem jest ostatnie zdjęcie z RH w tych gustownych bucikach :-). W taki upał serdecznie współczuję :-).
Czy na wrześniowych zawodach w MLP zobaczymy model z Autorem, lub co też jest możliwe Autora z modelem?

Pozdrawiam serdecznie,
Tenzan
Avatar użytkownika
Tenzan
 
Posty: 262
Dołączył(a): sobota, 24 lipca 2010, 21:32

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez RH » środa, 17 sierpnia 2011, 17:07

Tenzan napisał(a):Panowie,
Ten kto nie zna RH może optycznie zawrzeć osobistą przyjaźń :-).
Tak się składa, że Wingnut Wings, do zestawu SE-5a dolączył figurynkę naszego Dużurnego Budowniczego !! , czego namacalnym dowodem jest ostatnie zdjęcie z RH w tych gustownych bucikach :-). W taki upał serdecznie współczuję :-).
Czy na wrześniowych zawodach w MLP zobaczymy model z Autorem, lub co też jest możliwe Autora z modelem?

Pozdrawiam serdecznie,
Tenzan


Jeszcze sie waham ,bo za bardzo to mi sie nie chce .Ostatnio bylem w Muzeum L. pytać sie o te karty startowe i i jeszcze pare szczegolów .W odpowiedzi usłyszałem że sami jeszcze nie wiedza czy ta impreza dojdzie do skutku ,z przyczyn dla mnie nie wiadomych.Mam nadzieje że jednak coś zrobią ,bo ostatnio w Krakowie to po porostu posucha w tej dziedzinie ,A wszystko zaczęło sie od likwidacji Pikniku Lotniczego .Do tego wszystkiego to jeszcze zagrodzili pas i nawet nie można polatać RC
bo bedą tam przez pare dni wyć jakieś hordy wyjców popijając Cocacolą .No ale cóż ważniejsza dla Dyrekcji muceum kasa niż propagowanie lotnictwa ,nawet tego małego.Reasumując wszystko schodzi na psy :(
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez Tenzan » środa, 17 sierpnia 2011, 17:42

Pozostaje nam być przy nadziei :-).
Ale jak to mawiają : Nadzieja ........ ........, ale zawsze to Matka :-)

Tenzan
Avatar użytkownika
Tenzan
 
Posty: 262
Dołączył(a): sobota, 24 lipca 2010, 21:32

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez Southampton » środa, 17 sierpnia 2011, 20:33

Brawo Rysiu! Mnie się bardzo podoba.
Southampton
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 20:20

Re: SE-5a 1:32 Wingnut Wings

Postprzez tomtre » sobota, 20 sierpnia 2011, 14:32

Rondle faktycznie można by pojechać jakimś szarym zamiast czarnym, ale...
Gdyby kiedyś mi tak wyszło malowanie - i sklejanie w ogóle - to mi powiedzcie. Będzie to znak by zmienić branżę, bo oznaczałoby to, że postępów raczej bym już nie poczynił. A nie lubię stać w miejscu ;o)

Piękna maszyna.

ps
Chciałbym kiedyś zobaczyć Bristola F.2b w Twoim wykonaniu.
Moja cała "kariera" na PWM
- Albatros DIII - viewtopic.php?f=13&t=17001
- Junkers D.I - http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=22657
I to by było wszystko jak do tej pory :)
Avatar użytkownika
tomtre
 
Posty: 309
Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2011, 19:44
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości