OV-10A Bronco- Chematic 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

OV-10A Bronco- Chematic 1/48

Postprzez Lewy » środa, 24 sierpnia 2011, 19:15

Model weekendowy, żeby podtrzymać minimalne zdolność modelarskie ;o) . Nie ważne jest to czy zgadza się malowanie, oznakowanie czy linie podziału, ważne, że model jest skończony. Bronco dostałem od kolegi, który go zaczął, ale nigdy nie skończył. Troszkę spaprał sprawę, niewiele dało się już zrobić z podwoziem, dlatego posadowiłem samolocik na cokole, dodałem ławeczkę i jest wystawka na telewizor. Przepraszam za jakość i tło zdjęć, ale nie miałem gdzie ich zrobić, a po za tym lustrzanka jest lekko "spsuta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 398
Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 06:39
Lokalizacja: Słupsk/Kwidzyn

Reklama

Re: OV-10A Bronco- Chematic 1/48

Postprzez przemekgksw3 » niedziela, 28 sierpnia 2011, 11:27

Możesz napisać coś więcej o tym modelu- jak ze składalnością, największe błędy, braki.
Zestaw Chematica kusi ceną i ciekawym tematem, ale nie wiem czego spodziewać się w środku.
Cuore sportivo!
Obrazek
Avatar użytkownika
przemekgksw3
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2010, 11:33

Re: OV-10A Bronco- Chematic 1/48

Postprzez PiotrekS » niedziela, 28 sierpnia 2011, 12:11

przemekgksw3 napisał(a):Możesz napisać coś więcej o tym modelu- jak ze składalnością, największe błędy, braki.
Zestaw Chematica kusi ceną i ciekawym tematem, ale nie wiem czego spodziewać się w środku.

Tak naprawdę jest to antyczny model Testorsa, pakowany przez naszego Chematica, wygląd wyprasek na dwóch pierwszych zdjęciach tutaj: http://s362974870.onlinehome.us/forums/ ... opic=73443
Obrazek
Avatar użytkownika
PiotrekS
 
Posty: 240
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 11:29

Re: OV-10A Bronco- Chematic 1/48

Postprzez Lewy » niedziela, 28 sierpnia 2011, 12:31

Model baardzo prosty, praktycznie brak kokpitu, komór podwozia i szczegółów zewnętrznych. Całkiem ładne oszklenie kabiny, grube ale o dobrej przejrzystości. Linie podziału wypukłe, trochę wypukłych nitów tu i ówdzie. Co do spasowania to nie jest źle, choć mój model był już z grubsza sklejony to nie było w miejscach łączenia szpar. Kalki Techmodu w moim modelu rozpadały się zaraz po wsadzeniu do wody, tylko te najmniejsze oparły się destrukcji, resztę składałem z wielu kawałków.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 398
Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 06:39
Lokalizacja: Słupsk/Kwidzyn


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości