Medicopter BK-117 1/72 Revell

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Medicopter BK-117 1/72 Revell

Postprzez Artek82 » piątek, 2 grudnia 2011, 12:03

Witam :)
W chwilach przerwy przy Antku, postanowiłem pokazać kolejnego odkurzonego "półkownika" :) mianowicie słynnego telewizyjnego Medicoptera.
Obrazek
Model wykonany chyba w 2000 roku, bo wtedy na RTL7,a dzisiejsze TVN7 emitowali serię odcinków dzielnej załogi śmigłowca ratunkowego. W czasie kiedy z zapartym tchem oglądało się serial, będąc na zakupach z rodzicami w jednym z marketów, trafiłem go na półce w dziale zabawkowym i pojechał już ze mną :D . Pamiętam jak go budowałem, to nagrałem sobie na VHS jeden z odcinków i potem włączałem, pauzowałem i podpatrywałem co i jak i gdzie przykleić i pomalować :lol: Kompa jeszcze nie było, a internet był jeszcze marzeniem, pamiętam że miałem już pierwszą komórkę Siemensa S8 w Idea POP :mrgreen: Model wykonany bez szpachlowań, malowany pędzlem, ale pokusiłem się już o wykonanie otwartych bocznych drzwi przesuwnych :) Dobra, koniec wspomnień, teraz fotki 8-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I kilka fotek w powietrzu, chyba się zaraziłem od Drabika :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziękuję za uwagę :)
Pozdrawiam Artur.
Avatar użytkownika
Artek82
 
Posty: 290
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 17:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

Re: Medicopter BK-117 1/72 Revell

Postprzez Aleksander » środa, 7 grudnia 2011, 18:58

Nie, no - jak na taki ładny "wiatrak" to aż szkoda, że nie ma żadnych komentarzy. Ma swoje ograniczenia - widać łączenie połówek kadłuba i parę niedoróbek, ale generalnie jest fajny - jak na vintage (bo to dawno było, jak jeszcze nie było "kompa" :lol: ), malowany pędzlem, to nie ma się czego wstydzić. Nie ocenię merytorycznie, bo nie moja działka, ale pieści oko - mnie się podoba!
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7995
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Medicopter BK-117 1/72 Revell

Postprzez PiotrekS » czwartek, 8 grudnia 2011, 00:10

Nie podoba mi się ten "szew" przez cały dziób, poza tym jestem na tak.
Obrazek
Avatar użytkownika
PiotrekS
 
Posty: 240
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 11:29

Re: Medicopter BK-117 1/72 Revell

Postprzez Artek82 » czwartek, 8 grudnia 2011, 09:24

Olek, dzięki :)
PiotrekS napisał(a):Nie podoba mi się ten "szew" przez cały dziób, poza tym jestem na tak.

Mi też się nie podoba ;o) ale teraz już pruć tego nie będę. Ewentualnie kupię i zrobię kiedyś drugiego :)
Pozdrawiam Artur.
Avatar użytkownika
Artek82
 
Posty: 290
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 17:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Medicopter BK-117 1/72 Revell

Postprzez Fazzy » poniedziałek, 20 lutego 2012, 00:25

Bardzo ładny. Jest też dostępny jego "większy" brat w 1/32 :)
Avatar użytkownika
Fazzy
 
Posty: 60
Dołączył(a): niedziela, 19 lutego 2012, 16:21
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości