Focke-Wulf FW 190 D-9 Tamiya 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Focke-Wulf FW 190 D-9 Tamiya 1:48

Postprzez hardy198 » piątek, 17 lutego 2012, 21:51

Witam Wszystkich.
Na samym początku chciałbym się przedstawić, mam na imię Kamil, mam 24 lata a do modelarstwa wracam po około pięcioletniej przerwie.
Spośród paru rozgrzebanych od niedawna modeli w końcu udało mi się ukończyć budowę jednego z nich.

Model to zapewne znana wszystkim samosklejalna Tamiya w skali 1:48, model wykonałem prosto z pudła posiłkując się przy tym monografią Mariana Krzyżana FW 190D Ta 152 z serii Monografie Lotnicze wydawnictwa AJ-Press.
Przedstawia samolot należący do Stab./JG4 który lądował przymusowo na lotnisku Rhein-Mein we Frankfurcie.
Model malowałem farbami Model Master oraz Gunze H. niestety podczas prac zagubiła mi się rurka Pitota którą zamierzam dorobić we własnym zakresie oraz rozleciała kalka z pasem Obrony Rzeszy (gdyby ktoś miał na zbyciu byłbym wdzięczny :) )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z góry przepraszam za jakość oraz tło zdjęć następne będą lepsze oraz jednocześnie proszę o wyrozumiałość :D
Pozdrawiam
hardy
"Lecę blisko faceta, dokładnie celuję i, oczywiście on spada w dół"
 Oswald Boelcke

Warsztat:
Hurri mk.IIc, P-47M "Lanny"
Avatar użytkownika
hardy198
 
Posty: 765
Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2010, 15:19

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Focke-Wulf FW 190 D-9 Tamiya 1:48

Postprzez marco2607 » niedziela, 19 lutego 2012, 11:21

hardy198 napisał(a):Na samym początku chciałbym się przedstawić, mam na imię Kamil, mam 24 lata a do modelarstwa wracam po około pięcioletniej przerwie.


Witaj na nowo ;o)
hardy198 napisał(a):Z góry przepraszam za jakość oraz tło zdjęć następne będą lepsze oraz jednocześnie proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam


Wystarczy zainwestować w większy arkusz papieru i potem pstrykać przy lepszym świetle.
Co do modelu to pierwsze koty za płoty. Można jeszcze na nim te zacieki przeszlifować. Proponuję zainwestować w sprzęt,
zawsze się zwróci w postaci ładniejszego malowania. Pasy na kadłubie możesz namalować a aerografu.Powodzenia z następnym.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3307
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości