Me 262 B-1a Dragon 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez RH » wtorek, 8 maja 2012, 09:18

:) Kolejna "skorupka " tym razem troszkę z późniejszego okresu .A mianowicie Messerek dwumiejscowy z firmy Dragon 1:48.Uprzedzając słowa kolegów :D taki sobie ,beznadziejny ,byle jak sklecony ,od niechcenia ,bez tzw duszy :razz: I niech tak zostanie :) A co wszystko musi być na cacy !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 8 maja 2012, 14:08 przez RH, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez LukaszS » wtorek, 8 maja 2012, 09:27

Mi sie podoba!
Pozdrowka,
Lukasz
Avatar użytkownika
LukaszS
 
Posty: 583
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:56
Lokalizacja: Brisbane / Bali / Pobierowo

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez Kuba P. » wtorek, 8 maja 2012, 09:45

Ryszardzie, po niemiecku "Palenie wzbronione" to "Rauchen verboten". Przez "V".
O modelu nic nie piszę, skoro sam nie masz do tej pracy szacunku - szkoda cokolwiek więcej pisać.
Grunt, że jesteś zadowolony :)
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez robert.bednarczyk » wtorek, 8 maja 2012, 10:42

Kuba P. napisał(a):Ryszardzie, po niemiecku "Palenie wzbronione" to "Rauchen verboten". Przez "V".
O modelu nic nie piszę, skoro sam nie masz do tej pracy szacunku - szkoda cokolwiek więcej pisać.
Grunt, że jesteś zadowolony :)


Kolego RH - no i przez niepotrzebną kokieterię czy prowokację w tekście poprzedzającym fotki dostałeś za swoje. I słusznie - bo model jest bardzo ładny, choć nie jestem ekspertem od Me -262 bo go jeszcze nigdy nie robiłem. Z tego co widzę, choć fotki takie sobie, troszkę popracowałeś - podoba mi się sposób pomalowania kamuflażu, dyskretne obicia, bardzo fajne cieniowanie. Model robi bardzo dobre ogólne wrażenie. Natomiast tekst "wstępniaka" mi się nie podoba i jest zupełnie niepotrzebny. Niektórzy mogą go odebrać tak, że w sumie ich opinie masz w d..... , a skoro pokazujesz swoje modele w galerii to chyba reczej tak nie jest :?: :roll: Pozdrawiam - Robert Bednarczyk - Lublin.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez RH » wtorek, 8 maja 2012, 10:59

Kuba P. napisał(a):Ryszardzie, po niemiecku "Palenie wzbronione" to "Rauchen verboten". Przez "V".
O modelu nic nie piszę, skoro sam nie masz do tej pracy szacunku - szkoda cokolwiek więcej pisać.
Grunt, że jesteś zadowolony :)

Fakt Zrbiłem taki "czeski" błąd, :oops:
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez RH » wtorek, 8 maja 2012, 11:03

robert.bednarczyk napisał(a):
Kuba P. napisał(a):Ryszardzie, po niemiecku "Palenie wzbronione" to "Rauchen verboten". Przez "V".
O modelu nic nie piszę, skoro sam nie masz do tej pracy szacunku - szkoda cokolwiek więcej pisać.
Grunt, że jesteś zadowolony :)


Kolego RH - no i przez niepotrzebną kokieterię czy prowokację w tekście poprzedzającym fotki dostałeś za swoje. I słusznie - bo model jest bardzo ładny, choć nie jestem ekspertem od Me -262 bo go jeszcze nigdy nie robiłem. Z tego co widzę, choć fotki takie sobie, troszkę popracowałeś - podoba mi się sposób pomalowania kamuflażu, dyskretne obicia, bardzo fajne cieniowanie. Model robi bardzo dobre ogólne wrażenie. Natomiast tekst "wstępniaka" mi się nie podoba i jest zupełnie niepotrzebny. Niektórzy mogą go odebrać tak, że w sumie ich oponie masz w d..... , a skoro pokazujesz swoje modele w galerii to chyba raczej tak nie jest :?: :roll: Pozdrawiam - Robert Bednarczyk - Lublin.

To jest moja samokrytyka i ,wcale nie miałem w intencji tego co pisałem ,twierdzić ze mam opinie w ....d ....ie
prostu z autopsji z działalności na forum wiem że by mi się dostało, z stąd tez wyprzedziłem myśli innych :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez Aleksander » wtorek, 8 maja 2012, 22:30

Może "bez duszy", ale całkiem zgrabnie wygląda. Merytorycznie "nie umiem" :lol: , ale wizualnie fajny.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Me 262 B-1a Dragon 1:48

Postprzez spiton » wtorek, 8 maja 2012, 22:52

Nie podoba mi się odkryty silnik. Nie wiem jak wyglądał w rzeczywistości, ale ten jest chyba straszliwie uproszczony, co w tej skali wygląda tak sobie. Słowem ja bym go dla dobra sprawy nie odkrywał. Albo dopracował. Reszta całkiem elegancka.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości