F/A-18A HORNET MONOGRAM 1/48 standard

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F/A-18A HORNET MONOGRAM 1/48 standard

Postprzez MARIO » czwartek, 31 maja 2012, 20:43

Witam.
Jak widzieliście do obecnej edycji konkursu wystawiłem dwa modele. Jeden już jest w galerii (Ła-5) teraz pojawia się drugi. Nie obyło się bez kłopotów KALKI. Początkowo miałem go nie kończy ale skoro pisałem o dwóch modelach wypadało 18 dokończyc. Po za tym mam jakiś sentyment do modeli MONOGRAMA. Mój pierwszy model w 48 był z monogrmu (P-40B/C może któryś z Kolegów ma ten model na zbyciu) :lol: Dodam tyle, ze planuję zerwac obecną kalkę i posiłkując się kalkami od kolegi Krystiana obkleic model ponownie.
F/A-18A HORNET jaki jest każdy widzi :mrgreen:
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
T na tyle mojej roli. Pozdrawiam Mariusz
MARIO
 
Posty: 387
Dołączył(a): wtorek, 1 marca 2011, 21:18
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Reklama

modele polskich samolotów

Re: F/A-18A HORNET MONOGRAM 1/48 standard

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 4 czerwca 2012, 12:56

Na tych zdjęciach, niestety, mało widać - spróbuj je jakoś poprawić i chociaż wyeksponować te lepsze elementy modelu - sądząc po warsztacie - na pewno są.
Co do kalki - jak masz takie trudności z marszczeniem, może spróbuj zrobić maski? Sam za takim rozwiązaniem nie przepadam, ale efekt jest niesamowity!
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7972
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: F/A-18A HORNET MONOGRAM 1/48 standard

Postprzez MARIO » poniedziałek, 4 czerwca 2012, 13:05

Witam. Mam 2 komplet tych kalek. Fotek nie poprawie już gdyż wczoraj zerwałem częśc starych kalek. Pozostały te niepomarszczone. w Wolnej chwili( najprawdopodobniej 7 ) naniosę nowe kalki. O ile "Szefostwo " konkursu pozwoli to zamieszczę 1 lub 2 fotki.
MARIO
 
Posty: 387
Dołączył(a): wtorek, 1 marca 2011, 21:18
Lokalizacja: Radzyń Podlaski


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości