Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Postprzez simmi92 » czwartek, 20 września 2012, 19:52

Witam Szanownych Modelarzy :) . Jestem nowy na forum i na początek chciałbym zaprezentować Junkersa Ju-87B2. Model Revella w skali 1:72 (nr katalogowy 04620). Sklejony ok dwa lata temu. Postanowiłem pomalować go na wzór tropikalny. Całość malowana akrylami Pactry i Model Mastera. Na końcu położony matowy lakier. Moja przygoda z modelarstwem wystartowała jakieś 3 lata temu. Tutaj po raz pierwszy malowałem owiewkę....wyszło jak wyszło :P . Dodam, że całośc pomalowana pędzlami. Ocieniajcie i krytykujcie ;o) . Pozdrawiam !!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Modelarstwo jest jak nałóg. Ale tego się nie leczy.
Avatar użytkownika
simmi92
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2012, 19:48

Reklama

Re: Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Postprzez Aleksander » czwartek, 20 września 2012, 20:28

Witaj - widać trochę niedoróbek - np. niedoklejona krawędź natarcia prawego skrzydła i trochę "fikuśne" mocowanie anteny na maszcie. Malowanie pędzlem ma niestety swoje ograniczenia, więc tutaj nie będę się wypowiadał.
Na pewno niezły początek i kredyt na następne modele, ale postaraj się już nie robić takich baboli jak wyżej ;o)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Postprzez simmi92 » czwartek, 20 września 2012, 21:06

No racja co do błędów....Na pewno następnym razem wyeliminuję je :)
Modelarstwo jest jak nałóg. Ale tego się nie leczy.
Avatar użytkownika
simmi92
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2012, 19:48

Re: Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Postprzez Voltan » sobota, 13 października 2012, 21:25

Witaj, też jestem tu nowy. Wydaje mi się, że owiewka lepiej by wyglądała gdyby była pomalowana tym jaśniejszym kolorem. Poza tym, to co zauważył mój przedmówca, czyli szpara na łączeniu połówek prawego skrzydła. Mam wrażenie, że coś nie tak jest z symetrią statecznika poziomego. Osobiście zdecydowałbym się na jakieś mniej ryzykowne malowanie. W każdym modelu można znaleźć wady, ale ważne jest to, aby każdy następny był lepszy od poprzedniego. Powodzenia i wytrwałości.
Voltan
 
Posty: 1728
Dołączył(a): piątek, 12 października 2012, 20:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ju-87B2 "Stuka", Revell 1:72

Postprzez Vrohim » piątek, 19 października 2012, 18:28

kapitalny model może ma pare błedów ale przynajmniej ja ich tu nie widze piękny po prostu
Vrohim
 
Posty: 22
Dołączył(a): piątek, 19 października 2012, 12:40


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości