F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Postprzez RAV » piątek, 26 października 2012, 16:49

Samolot wyprodukowany w zakładach Fokkera jako F-16B Block 15 nr ser. 80-3692 dla Królewskich Norwerskich Sił Powietrznych (RNoAF). Służył w dywizjonach 334, 331 i 332, a obecnie w dywizjonie 338. W latach 90-tych zmodyfikowany do wariantu Block 20 MLU. Od roku 2007 występuje w malowaniu "Arctic Tiger" i bierze udział w imprezach z cyklu "Tiger Meet" i innych pokazach.

Obrazek

Model przedstawia F-16BM nr 692 z pociskami AMRAAM i IRIS-T oraz zasobnikiem Pantera - w postaci prezentowanej na Royal International Air Tattoo w Fairford, 17 lipca 2010 r.

Zestaw: Revell. Kalkomanie: Model Alliance Decals. Pociski AMRAAM: Hasegawa Aircraft Weapons V. Pociski IRIS-T z modelu Eurofightera (Revell). Zasobnik Pantera: Hasegawa Aircraft Weapons IX.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 26 października 2012, 18:47 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Reklama

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez tankmania » piątek, 26 października 2012, 18:37

Niepokoi mnie ta rozrzutność. Jedno zdjęcie nie starczyłoby?
tankmania
 
Posty: 1074
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2009, 04:53

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez przemus » piątek, 26 października 2012, 18:41

Super,

"Tygrysy" są śliczne. Mogę je oraz inne okazjonalne okazy F-16 mogę oglądać i oglądać.
PS model chyba w 1/72?
przemus
 
Posty: 140
Dołączył(a): niedziela, 20 listopada 2011, 21:45

Re: F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Postprzez pik » piątek, 26 października 2012, 20:26

Mnie się model bardzo podoba, efektowne oznakowanie, świetnie położona kalka na stateczniku. Z drobnych mankamentów, które udało mi się wypatrzeć, to widać jakiś kurz od wewnątrz oszklenia, no i chyba oponki nie są idealne wymalowane.

Nie zmienia to faktu, że gratuluje wykonania ciekawego modelu. Czekam na kolejne F-16ki! :)
Pozdrawiam
Darek
Na warsztacie 1/72: Ar-234 (Dragon), Ju-88 (Revell), FW-190 (Revell+Hasegawa)
Portfolio: http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=17429
Avatar użytkownika
pik
 
Posty: 1377
Dołączył(a): piątek, 12 marca 2010, 19:32

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez Mecenas...Kolekcjoner... » sobota, 27 października 2012, 07:46

tankmania napisał(a):Niepokoi mnie ta rozrzutność. Jedno zdjęcie nie starczyłoby?

no co Ty - to niby jak - 3 w 1 :twisted:
Avatar użytkownika
Mecenas...Kolekcjoner...
 
Posty: 784
Dołączył(a): wtorek, 20 października 2009, 00:12
Lokalizacja: Łódź

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez matiiseq » sobota, 27 października 2012, 18:19

tankmania napisał(a):Niepokoi mnie ta rozrzutność. Jedno zdjęcie nie starczyłoby?


Niepotrzebna złośliwość :?

Czy można prosić o więcej zdjęć, bo model jest tego warty. ;o)


Przepraszam, nie zauważyłem.
Ostatnio edytowano sobota, 27 października 2012, 18:32 przez matiiseq, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
matiiseq
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lipca 2011, 13:06

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez RAV » sobota, 27 października 2012, 18:23

matiiseq napisał(a):Czy można prosić o więcej zdjęć, bo model jest tego warty. ;o)

A pomachaj kursorem nad zdjęciami, może coś Ci się nasunie...
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez tankmania » sobota, 27 października 2012, 21:03

matiiseq napisał(a):Niepotrzebna złośliwość :?


Mam inne zdanie.


RAV napisał(a):A pomachaj kursorem nad zdjęciami, może coś Ci się nasunie...



Wydaje mi się, że korzystanie z forum w dziale galeria obliguje do zachowania standardów galeryjnych, a nie robienie linka do bloga. Jak bym chciał oglądać czyjąś stronę to szukałbym jej w podpisie.
tankmania
 
Posty: 1074
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2009, 04:53

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez RAV » sobota, 27 października 2012, 22:20

tankmania napisał(a):Wydaje mi się

Masz rację.

tankmania napisał(a):korzystanie z forum w dziale galeria obliguje do zachowania standardów galeryjnych

A gdzie można poczytać o tych standardach?

tankmania napisał(a):Jak bym chciał oglądać czyjąś stronę to szukałbym jej w podpisie.

Mam nadzieję, ze obejrzenie mojej strony nie zwichnęło Ci psychiki. Jeśli jednak zwichnęło, to trudno.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: General Dynamics F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell

Postprzez tankmania » sobota, 27 października 2012, 22:39

RAV napisał(a):
tankmania napisał(a):korzystanie z forum w dziale galeria obliguje do zachowania standardów galeryjnych

A gdzie można poczytać o tych standardach?


Tutaj:
viewtopic.php?f=6&t=10716



draz napisał(a):Myślę, że podchodzici do tej kwestii od trochę złej strony. Nie chcemy definiować, co to galeria, a co to model. Nie mamy też nic przeciwko linkom do galerii na innych serwisach i poratalach. Chodzi jedynie o to, aby nie traktować forum jako słupa ogłoszeniowego. Te kilka zdjęć więcej pozwoli nabrać już jakiegoś przekonania o temacie i zachęci do ewentulanego wejścia w alerię na innym portalu.

Może wprowadzimy dział na zasadzie "słupa ogłoszeniowego".
tankmania
 
Posty: 1074
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2009, 04:53

Re: F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Postprzez RAV » sobota, 27 października 2012, 23:20

No widzisz - Ojciec Chrzestny nie chce definiować, a Ty próbujesz powoływać się na nieistniejącą (i niepożądaną) definicję. Na dodatek z podlinkowanej dyskusji mógłbym zacytować całą resztę i użyć jej w obronie swojej wersji galerii.

Zwracam uwagę, że umieszczenie pod zdjęciami linków do mojej strony ma uzasadnienie, które nie ogranicza się do nabijania licznika na mojej stronie. Mianowicie:
  1. Na mojej stronie nie ma licznika. Są ukryte statystyki, ale mało mnie obchodzą. Nie ma też reklam, które mogłyby przekładać dużą liczbę wejść na jakieś korzyści dla mnie.
  2. Moja strona ma ograniczony transfer roczny. Co prawda aktualnie nawet się nie zbliżam do limitu, ale to nie powód, żeby być rozrzutnym. Umieszczając na często odwiedzanym forum tylko niektóre zdjęcia (które wyświetlą się wielokrotnie każdemu użytkownikowi, który wejdzie na pierwszą stronę wątku, nawet jeśli już je widział i chce tylko poczytać niżej) ograniczam marnowanie transferu. Z drugiej strony, jeśli ktoś faktycznie chce obejrzeć zdjęcia, to zapraszam na moją stronę - dla takich gości transferu nie szkoda.
  3. W galerii danego modelu na mojej stronie znajdziesz linki do pokrewnych tematów (w tym przypadku: Tiger Meet i Rozwój F-16) - takiego czegoś na Forum nie ma, dlatego warto zajrzeć do źródła.

Na koniec, jeśli uważasz, że któreś ze zdjęć widocznych tylko na mojej stronie, koniecznie powinno pojawić się także tutaj, to proszę bardzo - możesz sam je tu umieścić.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Postprzez pik » niedziela, 28 października 2012, 11:26

RAV, ja się akurat domysliłem że pod zdjęciami jest podlinkowana galeria, ale prawdą jest że przy dość nietypowym sposobie prezentacji podanie bardziej widocznego linka, z informacją że jest tam więcej zdjęć, byłoby wskazane. I oszczędziłoby zbędnej dyskusji nie-o-modelu...
Pozdrawiam
Darek
Na warsztacie 1/72: Ar-234 (Dragon), Ju-88 (Revell), FW-190 (Revell+Hasegawa)
Portfolio: http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=17429
Avatar użytkownika
pik
 
Posty: 1377
Dołączył(a): piątek, 12 marca 2010, 19:32

Re: F-16BM Block 20 MLU Fighting Falcon (Revell 1/72)

Postprzez LazyCat » niedziela, 28 października 2012, 18:30

Bardzo ladna Viper :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
LazyCat
 
Posty: 1119
Dołączył(a): czwartek, 11 października 2007, 18:41
Lokalizacja: Greensboro, North Carolina


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości