F-5N Tiger II, AFV Club 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F-5N Tiger II, AFV Club 1/48

Postprzez Maxek » niedziela, 27 stycznia 2013, 01:45

Witam,

model był już kiedyś prezentowany na Forum, ale gdzieś "wcięło" galerię.

Model zrobiony prawie dokładnie 3 lata temu. Dokładną datę znam stąd, że był to ostatni model zrobiony po urodzinach syna - zrobiłem go gdy żona leżała jeszcze w szpitalu. Sklejenie go i pomalowanie zajęło mi dokładnie 3 dni. Uważam, że duża w tym zasługa świetnego zestawu AFV. Wszystko dokładnie do siebie pasuje, detale bardzo dobre. Kalkomanie pochodzą od Twoboba. Teraz dostępny już jest ten schemat kamuflażu wraz z oznakowaniem od razu z pudła AFV. Zrobiony przeze mnie model ma zły "dziób" - powinien być "kaczy", bardziej spłaszczony. Niestety po modelu zostały już tylko zdjęcia - stał się on ulubioną zabawką syna. Bardzo dzielnie opierał się dwulatkowi przez pół roku, ale niestety został zgubiony w czasie pobytu w szpitalu. Mam nadzieję, że posłużył przez jakiś czas innemu "pilotowi".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka zdjęć z warsztatu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś skleję. Ciągnie mnie ostatnio bardzo.
Piotr Maksiak "Maxek"
Avatar użytkownika
Maxek
 
Posty: 471
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Reklama

modele polskich samolotów

Re: F-5N Tiger II, AFV Club 1/48

Postprzez spiton » niedziela, 27 stycznia 2013, 01:58

Bardzo fajne są samoloty z VCF 111. zwłaszcza w wersji Hi VIS ,-)). Z drugiej strony ciekaw jestem jak doszło do przyjęcia jako godła flagi wojennej wroga z ostatniej wojny ,-)))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: F-5N Tiger II, AFV Club 1/48

Postprzez manas » piątek, 8 lutego 2013, 22:51

Ciekawe, mam i zabieram się za RF-5E i z musze powiedzieć, ze pod względem spasowania ale też jakości wyprasek jest to produkt pozostawiający sporo do życzenia.
soczewica koło miele młyn
manas
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 1 stycznia 2012, 12:29


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości