Fw-190 A-4 Dragon 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Fw-190 A-4 Dragon 1:48

Postprzez RH » sobota, 16 lutego 2013, 11:12

Obrazek
Model Dragona uzupełniony o kalki z AeroMastera.
Fw-190 A-4 w malowaniu I./JG1 z bazy lotniczej Deelen,w Holandii z lata 1943r .
W opisach na fotografii zaznaczyłem że latał nim pilot Lt Hans Ehlers ,ale poza nim pilotował go także Lt. Eberhard von Burath
Obrazek
Obrazek

Cóż moge wiece napisać ...., model już nie pierwszej jakości , więc większość kolegów już się z nim musiało zetknąć ,a co za tym idzie i na własnej skórze odczuć jego złe i dobre strony :) Jako ciekawostkę moge tyle dodać od siebie że w tym modelu Dragon dodał całkiem nowe wypraski z kadłubem i elementami przypisane temu modelowi (A-4) ,które zostały moim zdanie lepiej wykonane coś ala Tamiya :)
Jeszcze jeden szczegół ,który przeoczyłem w opisie .Mianowicie Dragon w zestawie pokazuje ,aby zamontować wewnętrzne osłony kół(te środkowe .) Wypatrzyłem szczegół dotyczący oslon podwozia ,w tej maszynie były one zdjęte .Ot taka uwaga dla chcących go zrobic w tym malowaniu .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Fw-190 A-4 Dragon 1:48

Postprzez Voltan » niedziela, 17 lutego 2013, 09:47

Z wielką nieprzyjemnością oglądam Twój model. Po prostu jest taki ładny, że nie mam ochoty na swoją fokę patrzeć.
Tak na poważnie, to kolejny model na stałym wysokim poziomie wyszedł z pod Twojej ręki. Bardzo ładne malowanie.
Podziwiam tempo pracy.
Voltan
 
Posty: 1728
Dołączył(a): piątek, 12 października 2012, 20:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fw-190 A-4 Dragon 1:48

Postprzez RH » niedziela, 17 lutego 2013, 10:19

Voltan napisał(a):Z wielką nieprzyjemnością oglądam Twój model. Po prostu jest taki ładny, że nie mam ochoty na swoją fokę patrzeć.
Tak na poważnie, to kolejny model na stałym wysokim poziomie wyszedł z pod Twojej ręki. Bardzo ładne malowanie.
Podziwiam tempo pracy.

Bez przesady ,model jak model taki sobie :) widziałem ładniejsze ,No ale jak się podoba ,to cala przyjemność po mojej stronie :)
pozdrawiam RH
....już wkrótce odsłona nowego modelu :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości