Pfalz DXII Special Hobby 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Pfalz DXII Special Hobby 1:48

Postprzez RH » sobota, 4 maja 2013, 19:17

Obrazek

I jeszcze jeden modelik ,Tym razem coś z początków XX w. a dokładnie z okresu wojny światowej 1914-1918 czyli Pfalz DXII
Tutaj nic nie będę pisał.Po prostu sobie oglądajcie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Pfalz DXII Special Hobby 1:48

Postprzez xmald » sobota, 4 maja 2013, 23:21

A kto tym Pfalzem latał?? Jak oceniasz zestaw SH?? Ja mam w szafie zestaw Blue Maxa oczywiście w planach kiedyś tam...
Czego używałeś do olinowania? z czego są śruby rzymskie?
Sorry za pytania... ciekawość mnie zżera - szmatopłaty to mimo wszystko raczej rzadkość.
Jest krzaczek, jest szmatopłat, poziom wysoki - klasyczny model RH :mrgreen:
Podoba mi się DXII to piękny samolot był. Jedyny zarzut jaki mógłbym postawić twojemu modelowi to fakt, że może jest ciut za czysty, ale to raczej nie prawdziwa wada tylko kwestia tego, co kto lubi.
Gratulacje KOLEJNEGO świetnego w moim mniemaniu modelu. Zawsze lubię oglądać to, co pokazujesz!
Avatar użytkownika
xmald

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 1847
Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2011, 09:33

Re: Pfalz DXII Special Hobby 1:48

Postprzez RH » niedziela, 5 maja 2013, 10:23

xmald napisał(a):A kto tym Pfalzem latał?? Jak oceniasz zestaw SH?? Ja mam w szafie zestaw Blue Maxa oczywiście w planach kiedyś tam...
Czego używałeś do olinowania? z czego są śruby rzymskie?
Sorry za pytania... ciekawość mnie zżera - szmatopłaty to mimo wszystko raczej rzadkość.
Jest krzaczek, jest szmatopłat, poziom wysoki - klasyczny model RH :mrgreen:
Podoba mi się DXII to piękny samolot był. Jedyny zarzut jaki mógłbym postawić twojemu modelowi to fakt, że może jest ciut za czysty, ale to raczej nie prawdziwa wada tylko kwestia tego, co kto lubi.
Gratulacje KOLEJNEGO świetnego w moim mniemaniu modelu. Zawsze lubię oglądać to, co pokazujesz!

Kto latał ?...pieron go wie .Special Hobby w instrukcji napisal tylko lato 1918 i tyle
Zestaw jest nawet dobry ,biorąc pod uwagę że oprócz plastiku jest jeszcze blaszka i żywica .Kalki tez nie są złe
Naciągi to nić elastyczna ,taka jak oferuje Wingnut Wings
A śuby..jakie sruby:) to mała mistyfikacja czyli po prostu kawałek linki zamalowany lakierem gunmetal :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 30 gości