Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Postprzez RH » poniedziałek, 2 września 2013, 11:23

Cos dla sympatyków wojny na Pacyfiku :)
Obrazek
Model z tak zwanej serii "Shot runowej" :) Za to ma bogaty zestaw żywic do wnętrza .
Obrazek
Obrazek

Model nie zbyt urodziwy,zresztą w originale tez okazał się zakałą lotnictwa morskiego .A mówiąć prościej ,kiepsko latał i byli z nim duuuuże problemy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Postprzez skusz » poniedziałek, 2 września 2013, 17:12

Oooo!!! Jaki fajny, to już kolejny "pływakowiec" do kolekcji. Podoba się, podstawka też.
Mam takiego rozgrzebanego w 72-ce i na kołach.
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=20734
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3151
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 17:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Postprzez witek613 » poniedziałek, 2 września 2013, 18:53

Maszyna tak brzydka że aż piękna :) Jednak lepiej wyglądał Kingfisher z silnikiem gwiazdowym. Ale model świetny ! Podoba mi się wykonanie i podstawka z pochylnią. Może zrób drugi taki i dorób rufę pancernika z figurkami tak jak na zdjęciu ,wtedy będzie opad szczeny :)
witek613
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 27 maja 2009, 15:05

Re: Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Postprzez RH » poniedziałek, 2 września 2013, 19:21

witek613 napisał(a):Maszyna tak brzydka że aż piękna :) Jednak lepiej wyglądał Kingfisher z silnikiem gwiazdowym. Ale model świetny ! Podoba mi się wykonanie i podstawka z pochylnią. Może zrób drugi taki i dorób rufę pancernika z figurkami tak jak na zdjęciu ,wtedy będzie opad szczeny :)


Wystarczy mi ten jeden ,za drugi dziękuje .Wolę sklecić coś innego.A podstawka jest uniwersalna ,nie klejona specjalnie dla niego .Tylko dla wszystkich "pływaczków " bo ładnie się prezentują .Robiłem ją ho,ho!!! wiele lat temu :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Curtiss SO3C Seamew Czechmodel 1:48

Postprzez xmald » wtorek, 3 września 2013, 22:20

Podoba się! Sam samolot chyba pierwszy raz w życiu widzę ale moim zdaniem był piękny - należę do grona wielbicieli latających brzydactw, i wielu pewnie po pysku by mi dało ale taki Spit jest dla mnie zbyt ładny żeby w 100% mi się podobał :P
Avatar użytkownika
xmald

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 1847
Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2011, 09:33


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości