F-16 Hasegawa 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez Mikołaj88 » poniedziałek, 10 lutego 2014, 00:01

Witam :) .
Tytułową "szesnastkę" zrobiłem już jakiś czas temu, prosto z pudła, nawet nie pamiętam jaka to wersja ( w odrzutowcach jestem słaby :lol: ). Generalnie to nie jestem z niej zadowolony: pęknięta owiewka, koślawe podwozie, podkadłubowy zbiornik ocierałby się o pas startowy :lol: , jedna rakieta gdzieś się zapodziała, yyy tzn. została odpalona w stronę Mig'a oczywiście :lol: a kalkomanie świecą się jak psu ... :roll: , ale podzielę się zdjęciami, może kogoś natchnie do rozpoczęcia pracy nad swoją, mam nadzieje lepszą repliką tego zgrabnego myśliwca ;o) .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Mikołaj
Avatar użytkownika
Mikołaj88
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 11 stycznia 2014, 12:33
Lokalizacja: Inowrocław

Reklama

Re: F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez Solo » poniedziałek, 10 lutego 2014, 00:22

A mi się podoba.
Czyściutko zrobiony i miło się patrzy.
Przydałby się tylko jakiś delikatny wash.
A te skrzywione koła to możesz przecież jeszcze poprawić.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez padrepadre » wtorek, 11 lutego 2014, 13:21

Piękna i czysta maszyna.
Brakuje tylko lakieru na kalkach - troszkę odbijają się na płatowcu na ostatnim zdjęciu.


Poza tym czad :)
Avatar użytkownika
padrepadre
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Uć.

Re: F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez Ar2r » wtorek, 25 lutego 2014, 15:00

Czysto i schludnie, a przy okazji bardzo fajnie..
Ar2r
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek, 2 grudnia 2013, 21:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez potez » wtorek, 25 lutego 2014, 15:14

Ile masz lat MIkołaj? Bo jeśli jesteś rocznik 88 jak w nicku no to można napisać na poważnie. Wygląda to słabo, poza babolami, które wymieniłeś to masz rakiety nieprawidłowo zamocowane, wszystkie stery powinny być pod kątem 45 do belki. Jeśli chcesz robić coś dalej to sugeruję przede wszystkim zaprzyjaźnić się z nakładaniem kalek, bo najbardziej psują efekt. No i popraw te nieszczęsne koła, wyglądają strasznie dziwnie. Zapisz sobie to dzieło jako pierwszy wypust i zrób nastepny - lepszy :mrgreen:
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: F-16 Hasegawa 1/72

Postprzez Mikołaj88 » czwartek, 27 lutego 2014, 00:36

Racja, model jest słaby,a kalki i koła szczególnie rażą :roll: . Sam cmokałem i kręciłem głową robiąc mu zdjęcia, miałem też mieszane uczucia czy wrzucić go do galerii ale ostatecznie zdecydowałem się nim podzielić. Jak napisałem, model robiłem już jakiś czas temu, więc i doświadczenie było mniejsze. Obecnie umiejętności pozwalają mi na wykonanie modeli na takim poziomie jak zaprezentowany też w galerii Spitfire ( czyli szału nie ma, ale też nie jest tragicznie ;o) , przynajmniej tak mi się wydaje :) ), a każdy następny staram się wykonać jeszcze staranniej.
Pozdrawiam
Mikołaj
Avatar użytkownika
Mikołaj88
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 11 stycznia 2014, 12:33
Lokalizacja: Inowrocław


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 47 gości