N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez hanadam » piątek, 28 lutego 2014, 21:26

Witam.
Po trzyletniej przerwie skleiłem kolejny swój model. To chyba mój pierwszy jaki tu pokaże , wcześniej śledziłem tylko forum biernie. Jak szukałem po forach zdjęć tego modelu to nie mogłem nic znaleźć, skończyłem - i patrzę a tu dziś właśnie ktoś zapodał brata-bliźniaka z Italeri. Pozostaje mi tylko pozazdrościć koledze lepszej instrukcji i kalkomanii i poddać się Waszym oględzinom.
Model z pudła malowany wodnymi Gunze'ami. Żółte pasy malowane PRZED Olive Drab i chyba jest to lepsze wyjście. Żałuję tylko, ze nie namalowałem tego białego paska na sterze kierunku.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
hanadam
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 20 stycznia 2009, 12:42

Reklama

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez rotpol13 » piątek, 28 lutego 2014, 21:34

Tak będzie wygodniej oglądać fotki ;o)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez hanadam » piątek, 28 lutego 2014, 21:42

Dzieki bardzo ;o) Pierwszy raz korzystam z tej "uploadowni" i jakoś przeoczyłem taką opcję.
Avatar użytkownika
hanadam
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 20 stycznia 2009, 12:42

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez Hal Bregg » niedziela, 2 marca 2014, 11:35

Bardzo fajny model- sądząc po wężyku z bombek, sporo się nalatał. Może żółtego na końcówkach śmigieł jest trochę za dużo, pas na ogonie trochę się odcina, ale i tak jest GIT.
Hal Bregg
 
Posty: 243
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2013, 22:49
Lokalizacja: War-saw

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez RAV » niedziela, 2 marca 2014, 12:16

Model wygląda fajnie, tylko pas na ogonie należałoby "przeciąć" washem na część ruchomą i nieruchomą. Uwaga merytoryczna: Mustangi z Allisonami miały osłony kół blokowane w pozycji zamkniętej po wypuszczeniu podwozia, więc klapy te nie opadały jak w wersjach z Merlinami.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3299
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez hanadam » niedziela, 2 marca 2014, 13:13

Tak coś podejrzewałem z tymi osłonami ... ale, ze nie mogłem na żadnym forum znaleźć podobnego Mustanga a instrukcja to jakaś pomyłka więc zrobiłem tak jak było na fotce na pudełku - czyli wszystko otwarte.

PS. Teraz RAV lepię tego Su-2 od Ciebie i też nie widzę tego modelu na forach a nie wszystko jest dla mnie oczywiste :->
Avatar użytkownika
hanadam
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 20 stycznia 2009, 12:42

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez greatgonzo » niedziela, 2 marca 2014, 14:18

hanadam napisał(a):Tak coś podejrzewałem z tymi osłonami


Jeżeli zrobiłeś osłony jako w pełni otwarte, to o błędzie konstrukcji nie może być mowy. Piszę 'jeżeli' bo jednak pokrywom brakuje dosłownie ze dwa, trzy stopnie w kierunku pionu, by nie mieć tu wątpliwości.
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4056
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: N.A. A-36 Apache 1:48 Accurate Miniatures

Postprzez quest » wtorek, 25 marca 2014, 00:31

hanadam napisał(a):Tak coś podejrzewałem z tymi osłonami ... ale, ze nie mogłem na żadnym forum znaleźć podobnego Mustanga a instrukcja to jakaś pomyłka więc zrobiłem tak jak było na fotce na pudełku - czyli wszystko otwarte.

PS. Teraz RAV lepię tego Su-2 od Ciebie i też nie widzę tego modelu na forach a nie wszystko jest dla mnie oczywiste :->

Cześć
Mam taką fajną knigę jak byś chciał coś sprawdzić. Pisz na pw.
Pzdr.
quest
 
Posty: 238
Dołączył(a): poniedziałek, 31 października 2011, 15:35


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości