Hs 129 B-2 . Italeri . 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Hs 129 B-2 . Italeri . 1/72

Postprzez niwm » wtorek, 11 marca 2014, 16:15

Witam, wróciłem do modelarstwa po kilkunastoletniej przerwie zmieniając jednocześnie skalę z 72 na 48. Wymyśliłem sposób jak w miarę bezboleśnie pozbyć się starych modeli, które przecież kosztowały niemało wysiłku i czasu. Otóż postanowiłem zrobić te same modele w większej skali. Przedstawiam więc model wykonany w czasach, gdy zestaw Italeri był nowością. Proszę o uwagi co w nim może być nie tak, bo sprzedałem całą swoją literaturę i będę się na nim wzorował. Przy okazji: robienie modeli bez literatury jest kiepskie także postanowiłem odtworzyć swoją biblioteczkę, ale tym razem z braku czasu i pieniędzy w formie cyfrowej. Szukam wszelkich e-booków dotyczących lotnictwa z II Wojny Światowej. W zamian mogę oferować skany z moich nacenniejszych 20 książek, których szkoda mi było sprzedawać. Prosze o mejla na niwm@o2.pl Proszę też wybaczyć nie najlepszą jakość fotek, ale specjalizuję się w zdjęciach lotniczych a nie mikrofotografi.. ale obiecuję przeczytać potem wątki na ten temat :)
A teraz spróbuję wstawić tu zdjęcie:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 11 marca 2014, 20:29 przez xmald, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Kody zdjęć - Xmald
niwm
 
Posty: 209
Dołączył(a): czwartek, 26 grudnia 2013, 02:55
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Hs 129 B-2 . Italeri . 1/72

Postprzez niwm » wtorek, 11 marca 2014, 16:27

nie wiem jak zrobić, aby zdjęcia były większe.. może tak :

Obrazek
niwm
 
Posty: 209
Dołączył(a): czwartek, 26 grudnia 2013, 02:55
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości