Trumpeter 1/48 Grumman F9F-2P

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Trumpeter 1/48 Grumman F9F-2P

Postprzez CzarekB » niedziela, 14 października 2007, 23:50

Witam.
Jestem tu nowy, zarejestrowalem sie dopiero dzsiaj. Na pewno sporo z was zna mnie ze starego PWM i nowszego FMR.
Tak czy smak, witam wszystkich i na poczatek prezentuje jeden z moich nowszych modeli, F9F-2P z Trumpetera w 1/48.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Model wlasciwie jest "zpudla", wszystkie dodatki ( bardzo nieliczne ) i poprawki wykonane we wlasnym zakresie, farby to lakiery Mr Color, kalki pudelkowe.
Bardzo przyjemny i dosc latwy model, dobrze spasowany, zero szpachlowania.
Wiecej zdjeci i opis ( niestety nie tak wyczerpujacy jak Tomka Gronczewskiego ) mozna znalezc tutaj.

http://www.pme.org.pl/index.php?option= ... 3&Itemid=1

Wiecej nowosci i galerii juz wkrotce.
Pozdrawiam,
Czarek.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 23:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Reklama

Re: Trumpeter 1/48 Grumman F9F-2P

Postprzez Gienek » poniedziałek, 15 października 2007, 14:16

CzarekB napisał(a):Jestem tu nowy, zarejestrowalem sie dopiero dzsiaj.

lepiej późno niż wcale :D

Co do modelu - jako, że "zpudła" to ciężko mieć pretensje o waloryzację a patrząc na jakość wykonania to zaczynam rozumieć lekki pociąg do Jetów.
Z uwag tylko jedna, ale dla mnie dość istotna (i chyba możliwe do usunięcia). Chodzi mi o połysk i fakturę powierzchni lakieru (G Sea Blue). Jak zechce ci się zastosować wynalazek zwany Tamiya Polishing Compound Finish to zachwycę się dogłębnie ;o)
CzarekB napisał(a):Wiecej nowosci i galerii juz wkrotce.

Z przyjemnością ...
Avatar użytkownika
Gienek
 
Posty: 1385
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trumpeter 1/48 Grumman F9F-2P

Postprzez young » wtorek, 16 października 2007, 18:37

Dla mnie samolot-bomba :D . Wykonanie bardzo przyjemne, nie ma się do czego przyczepić. Dopiero teraz polubiłem tę maszynkę ;o) . I oby więcej jetów
young
 
Posty: 570
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 14:49
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości