Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez podciech » sobota, 3 maja 2014, 14:22

Witam szanownych kolegów.Chciałbym pokazać model Ka-31 firmy AMODEL. Modele tego producenta każdy wie jakie są ;o) .
Model zrobiony z pudełka podorabiałem drobiazgi i wykorzystałem kilka blaszek z pokrewnej konstrukcji helixa parta.Za wszystkie komentarze z góry dziękuje serdecznie pozdrawiam Rafał (CZARNY).
PS. W przygotowaniu mi-1 AMODEL 1/72.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
podciech
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 27 kwietnia 2014, 23:03

Reklama

Re: Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez spiton » sobota, 3 maja 2014, 15:15

Pięknie zbudowany model. Świetne detale. I bardzo ciekawy helikopter. Fajnie się ogląda.
Mała uwagę mam do malowania. Chyba powinien być bardzie satynowy. Poza tym pozbawienie modelu jakiegokolwiek wasza spłyca bryłę.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez Murek » sobota, 3 maja 2014, 15:26

Ja się na śmigłowcach nie znam ale jak na 1-72 i tego producenta to model wyszedł super. Dostrzegam też slady łosza, może niech autor się wypowie na ten temat.
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3003
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez podciech » sobota, 3 maja 2014, 16:09

Dziękuje panowię już się wypowiadam mam kilka swoich zasad i może nie do końca trafnych. Nie brudze zbytnio modeli ,washa czasami stosuje czasami nie zależy od modelu i malowania.Zbyt mocny na tak małej skali kojarzy mi się czasami z pasowaniem elementów w kartonowym modelu dlatego wole przytłumionego washa.Oczywiscie tam gdzie oko trzeba oszukać to swiatłocienie koniecznie i brudzenie delikatne musi być.Serdecznie pozdrawiam
podciech
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 27 kwietnia 2014, 23:03

Re: Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez piotr dmitruk » sobota, 3 maja 2014, 19:32

Bardzo ładnie wyszedł, choć trochę "życia" mu brakuje.
Szkoda, że nie widać tego radaru, najciekawszego elementu tej "trzepaczki".
Ja mam w zamyśle zrobić taki z rozłożoną anteną.

P.S. Widzę, że A-model stale na warsztacie
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kamov Ka-31 AMODEL 1/72

Postprzez spiton » sobota, 3 maja 2014, 20:37

Radar złożony ,-)) Ale go widać. Natomiast z rozłożonym to trzeba go zrobić w wersji "lotnej".
Piotr, tech helikopter nawet bez rozłożonego radaru uroda nie grzeszy, a z radarem to już wyjątkowa pokraka ,-))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości