L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Postprzez podciech » środa, 7 maja 2014, 22:19

A pamiętacie te czasy. Jezu ale człowiek czekał na dostawę w centralnej składnicy harcerskiej, a potem modlił stojąc w kolejce żeby starczyło dla niego :)To były czasy kiedy nic nie było i doceniało każdy model za granicy. A tak poza tym stare KP to miały nity :) pozdry.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
podciech
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 27 kwietnia 2014, 23:03

Reklama

Re: L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Postprzez shadowmare » środa, 7 maja 2014, 22:33

Wow to już wtedy było nitowanie :shock: Ja nie pamiętam tamtych czasów, za młody jestem :) Całkiem sensowny modelik z tego "reliktu" dawnej epoki powstał ;o)
Avatar użytkownika
shadowmare
 
Posty: 1578
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 20:54

Re: L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Postprzez radoslaw6363 » czwartek, 8 maja 2014, 10:30

I ja czekałem na to co zastanę po wejściu do w.w sklepu. Nie to co dzisiaj :lol: Oj gdyby tak dzisiejszy sklep przenieść w tamte czasy, to byłby istny koniec świata :D Jak by tak się naród dowiedział, to stałby dzień i noc tak długo, aż nic by na półkach nie zostało :mrgreen: Oj zmieniło się wszystko wokół, tyko oczy już nie te i czasu na sklejanie nie ma :cry:
A Twój ,,Delfinek'' jest całkiem przyjemny , nawet zadbałeś o zróżnicowanie odcieni blach na poszyciu :P
Kto wie, może jakieś 30 lat temu zawody można by było tym modelem wygrać :?: :idea: :!:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Postprzez podciech » czwartek, 8 maja 2014, 20:37

Bardzo dziękuje za opinię. Mam wielki sentyment do modeli z tamtej epoki :) pozdrawiam wszystkich
podciech
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 27 kwietnia 2014, 23:03

Re: L-29 Delfin KOVOZAVODY PROSTEJOV 1/72

Postprzez Aleksander » piątek, 9 maja 2014, 21:52

Ho ho! Ale fajny model zrobiłeś z tego zestawu - KP to nie Tamiya, żeby uzyskać taki efekt, trzeba się trochę napracować - gorąco gratuluję - model po pierwsze wygląda na skalę przynajmniej 1/48, po drugie - bez problemu może stanąć (w tym wykonaniu) obok niektórych współczesnych modeli i to bez wstydu!
Klasa!
Swojego (zrobionego w barwach ugandyjskich rzecz jasna) kupiłem w CSRS w 1974 roku i zrobiłem pewnie rok później - wygląda zdecydowanie gorzej :lol:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 80 gości