Medicopter 117 - Revell 1/32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Medicopter 117 - Revell 1/32

Postprzez teppis » poniedziałek, 9 czerwca 2014, 13:44

Witam, macie (haha :D ) przyjemność oglądać mój drugi cywilny model, Medicopter 117 w skali 1/32 ze "stajni" Revell. Wybrałem go, przez sentyment z dzieciństwa, kiedy oglądałem każdy odcinek serialu o załodze właśnie tego śmigłowca. Oglądał ktoś? :D Robiłem go około trzech tygodni, więc dość szybko. Malowany pędzlem, szpachle Revella. Zdjęcia robione aparatem Sony Alpha 550. To chyba tyle, zapraszam do zdjęć, i przede wszystkim komentowania, zwróćcie uwagę na moje błędy i mi je wypiszcie, jeżeli takie są, bo jak już wspomniałem, jest to mój drugi model i opinia bardziej doświadczonych kolegów będzie nieoceniona.

PIERWSZE ZDJĘCIA ZROBIONE BEZ WYCIĄGARKI

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NASTĘPNE ZDJĘCIA JUŻ Z WYCIĄGARKĄ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam.
teppis
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 2 maja 2014, 18:09

Reklama

Re: Medicopter 117 - Revell 1/32

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 7 lipca 2014, 09:17

Nikt do tej pory nie wpisał komentarza? ;o)
Model fajny, ale "z dystansu". Niestety, malowanie pędzlem w tej skali to trochę wyzwanie - miejscami nie bardzo wyszło - troszkę nierówna powierzchnia farby i niedokładne malowanie.
Ale "pierwsze koty za płoty" (albo, jak mawiają inni "pierwsze śliwki - robaczywki" :lol: ) - generalnie nie jest źle, widać potencjał, dawaj dalej - a jak możesz - zainwestuj w aerograf!
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości