Jak-1b Eduard 1/48 1PLM Warszawa

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Jak-1b Eduard 1/48 1PLM Warszawa

Postprzez Leszek Szopieray » wtorek, 10 lutego 2015, 21:32

Zrobiony już jakiś czas temu, wrzucam tu również:
Zestaw profipack Eduarda, wypraski Accurate Miniatures + blaszki i maski Edurda. Model miał trochę zwichrowane skrzydła, po wycięciu miejsca na wnęki klap Airesa uwydatniło się to jeszcze bardziej. Jakoś to poprostowałem, poszpachlowałem i od biedy ujdzie. Z własnej inwencji to przewody hamulcowe, wskaźnik wysunięcia podwozia na płatach, pitot i amortyzatory z igieł strzykawkowych + zaszpachlowanie na lewym skrzydle miejsca na reflektor. Linki anten zakładałem 3 razy, i już nie będę tego poprawiał( miejsce mocowania na maszcie jakiś węzeł dziwny wyszedł). Szary na kołpaku trochę się różni od szarego na kadłubie - był malowany olejnym Model Masterem, w międzyczasie przeszedłem na Gunze i reszta malowana H331 i H317, dół RLM 65 z dodatkiem jakiegoś niebieskiego żeby przyciemnić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kokpitu nie widać na fotkach więc zdjęcie z warsztatu:
Obrazek
Avatar użytkownika
Leszek Szopieray
 
Posty: 589
Dołączył(a): sobota, 14 czerwca 2008, 23:55
Lokalizacja: Poznań

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Jak-1b Eduard 1/48 1PLM Warszawa

Postprzez Klugi » wtorek, 10 lutego 2015, 22:12

Cześć Leszku, bardzo ładny Jak w Twoim wykonaniu. Powoli męczę swojego, mam nadzieje że przed marcem maszyna z numerem bocznym 48 dołączy do pułku...

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Klugi
 
Posty: 490
Dołączył(a): czwartek, 7 listopada 2013, 21:36
Lokalizacja: Kitchener, Ontario, Kanada


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 73 gości